ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл оновлення Windows

365

Доброго дня. Оновлення Віндовс не завжди відбувається гладко, інколи виникають всілякі помилки – не тільки в піратських версіях, але і ліцензійних. Приміром, нещодавно дізнався про помилку «ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл» при оновленні Windows XP. І хоча ця система вже давно не підтримується розробниками, користуватися нею не перестають мільйони власників ПК по всьому світу. Давайте розберемося в способах усунення проблеми.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • І знову .NET!
  • Видаляємо все! Ну майже…
  • Офіційна підтримка Microsoft

І знову .NET!

Я вже неодноразово згадував бібліотеки Microsoft .NET Framework, які в більшості випадків необхідні для запуску додатків Windows. Але іноді ці компоненти вступають в конфлікт зі своїми попередніми версіями, встановленими на ПК. Це стає причиною збоїв апдейта та інших дефектних проявів системи.

Приміром, якщо в процесі оновлення ПК раптово вимкнено, то паки могли не повністю встановитися, до реєстру не були внесені правильні записи. Але Віндовс при цьому видав звіт про успішне завершення операції. Але наступного разу раптово виникає помилка ndp40-kb2468871-v2-x86.exe і оновлення не встановлюється.

Існує два рішення, які можуть спрацювати окремо, але в більшості випадків вимагається застосування обох способів. Приступимо!

Видаляємо все! Ну майже…

Не варто лякатися, нам не доведеться деінсталювати весь софт, досить позбавитися він декількох компонентів.

  • Переходимо до переліку встановлених програм – найпростіше потрапити в потрібне місце через панель управління:

ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл оновлення Windows

  • А можна скористатися відповідною командою у вікні «Провідника» (Мій комп’ютер) в більш нових версіях Windows (XP такої можливості не має, на жаль):

ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл оновлення Windows

  • Далі варто відшукати в списку всі елементи, в назві яких присутня «.NET», і сміливо видалити їх по черзі:

ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл оновлення Windows

  • Це може зайняти чимало часу, якщо буде багато. Варто запастися терпінням заради досягнення благої мети. І по закінченню процедури виконуємо перезавантажити ПК.
  • Коли система завантажиться знову намагаємося увійти в «Центр оновлення» і запустити установку апдейтів.

Помилка ndp40-kb2468871-v2-x86.exe (що це – ми вже розібралися) після цього не повинна проявити себе. Але якщо статися невдача, то переходьте до другого вирішення проблеми.

Офіційна підтримка Microsoft

Чимало довелося ресурсів «прорідити», щоб відшукати робочий і чистий (без вірусів) файл для усунення дефекту. Як виправити – зараз розповім.

Багато користувачі вводять в пошуковий рядок Яндекса запит на зразок «ndp40-kb2468871-v2-x86.exe скачати торрент». Як результат, їм пропонується маса сумнівних сайтів. Я спробував кілька таких варіантів, але мій антивірус відразу ж почав лаятися. Не раджу вдаватися до подібних кроків, тим більше – є офіційний інструмент.

Досить перейти за посиланням. Ви опинитесь на сторінці Microsoft, де можна завантажити необхідний інсталятор:

ndp40-kb2468871-v2-x86.exe не вдалося завантажити файл оновлення Windows

Вибирайте одну з двох версій. Залежно від розрядності Вашої системи Windows. Ось як можна дізнатися – у Вас 32 або 64 bit. Просто відзначте галочкою відповідний файл і натисніть «Next» (Далі) у правому нижньому куті.

Обов’язково зберігаємо його в корені системного диска, швидше за все це С:\ – інакше процес інсталяції може пройти некоректно.

Залишилося тільки встановити скачаний елемент ndp40-kb2468871-v2-x86.exe і знову запустити процедуру перевірки оновлень. Тепер помилка точно повинна бути виправлена.

З повагою, Віктор!