Як взяти обіцяний платіж на Білайні Beeline

361

Доброго дня. Що ви робите, коли на балансі телефону несподівано закінчуються гроші? Думаю, для кожного з нас така ситуація може виявитися мало не катастрофою. Саме тому зараз мені б хотілося поговорити про те, як взяти обіцяний платіж на Білайні.

Можливість оперативного поповнення рахунку є не у всіх, тому постачальники стільникового зв’язку відповідально підійшли до вирішення проблеми. Є деякі послуги та опції, які можуть працювати навіть при мінусі. Одна з таких популярних послуг – «Обіцяний платіж». З її допомогою ви завжди зможете отримати деяку суму на час, адже навіть 50 рублів іноді можуть врятувати ситуацію. Багато провайдерів надають таку опцію, Білайн не став винятком. Так що варто з’ясувати особливості цієї процедури, а також умови її отримання.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що це таке?
 • Як скористатися доступним функціоналом
 • Автоматичне підключення
 • Ви перебуваєте в роумінгу

Що це таке?

Якщо ви будете знати, як взяти обіцяний платіж, ви можете бути на зв’язку навіть тоді, коли не виходить закинути грошей. Функція доступна практично всім користувачам цієї стільникового зв’язку. Підключається досить просто: набрати *141# та клавішу виклику.

Як взяти обіцяний платіж на Білайні Beeline

Сума такого кредиту буде розрахована виходячи із середньомісячних витрат на мобільний зв’язок. Перед тим, як скористатися цікавою пропозицією, дізнайтеся про його параметри:

 • Користувач не може вибирати підходящий для себе розмір позики. Як було зазначено вище, цей параметр Beeline обчислює конкретно кожного клієнта. Обліковуються витрати за останні три місяці використання номери. Максимально допустимий розмір «довірчого платежу» може скласти чотириста п’ятдесят рублів, але при цьому абонент повинен витрачати більше 3000 кожен місяць. Мінімум, що може дати оператор – п’ятдесят рублів, використовувати його можуть навіть абоненти, які поповнюють телефон менше ніж на 100 рублів щомісяця. В борг нічого не дадуть, якщо ви витрачаєте менше п’ятдесяти карбованців. Ви можете самостійно дізнатися суму можливого обіцяного платежу, для цього слід набрати *141*7#;

Як взяти обіцяний платіж на Білайні Beeline

 • Пропозиція діє не більше трьох діб. Якщо за цей час ви не використовували гроші, отримані в якості кредиту, вони просто згорять. При цьому ви будете зобов’язані поповнити симкарту на суму, яка буде перевищувати борг. Якщо цього не зробити, баланс стане від’ємним, а номер тимчасово заблокується. Після поповнення можна буде знову користуватися зв’язком.
 • Ця функція недоступна абонентам, що використовують свій номер менше двох місяців або шістдесяти днів. Такі правила діють для того, щоб узнати людину, перш ніж давати йому можливість використання позикових коштів.
 • Другий раз скористатися послугою можна тільки після того, як пройдуть добу після виплати боргу Beeline.
 • Активація коштує п’ятнадцять рублів. Плата буде відкрита після виплати більшої частини позики.

Як скористатися доступним функціоналом

Є кілька варіантів, з допомогою яких можна взяти на час гроші у оператора:

 • У першому випадку необхідно на своєму телефоні набрати USSD-команду *141*7#. Ця комбінація цифр проста, її легко запам’ятати, при необхідності краще записати в телефон.
 • Через особистий кабінет. Активувати або вимкнути послугу можна у вашому профайлі Білайн. Для цього заходьте на сайт провайдера і входите в кабінет. Якщо ви там ще не зареєстровані, доведеться пройти процедуру авторизації. Після чого на основній сторінці входите у вкладку управління послугами і клікаєте «Обіцяний платіж». Інтерфейс ресурсу постійно оновлюють та коригують, так що послідовність дій може змінюватися, але сенс залишається.

Як взяти обіцяний платіж на Білайні Beeline

 • З допомогою контактного центру. Скористатися пропозицією від Білайн можна, подзвонивши в центр клієнтського обслуговування. Ось тільки найчастіше на це йде багато часу, додзвонитися операторам досить складно, лінія може бути зайнята або недоступна.

Автоматичне підключення

Для тих, хто не любить, забуває або просто не хоче самостійно стежити за балансом, перевіряти його, існує «Автоматичний обіцяний платіж». Білайн допомагає бути завжди в зоні доступу, навіть якщо від’ємний баланс. Після підключення опції, мобільний рахунок буде поповнюватися в автоматичному режимі, коли на телефоні залишиться менше 50 грошових одиниць. Використовувати пропозицію можна на тих же умовах, що і звичайний платіж.

 • Для підключення набираєте команду: *141*11#.
 • Якщо захочете вимкнути опцію, натискаєте *141*10#.
 • Для перегляду доступної суми використовується комбінація: *141*9#.

Ви перебуваєте в роумінгу

Варто зазначити, що громадянам, які виїжджають з Росії, теж можна користуватися кредитом довіри від Білайн. Якщо захочете взяти його, то знайте, що в міжнародному роумінгу сума позики розраховується з обсягу коштів, витрачених за останній місяць. Ось приблизна схема розрахунку:

 • Витрати менше ста – вісімдесят грошових одиниць на рахунок від Beeline (залишок до 30р);
 • 100-1000 – зараховується 150 р (не більше 60 р на балансі);
 • Поповнювали 1000-1500 – в кредит дадуть 200 (залишок – не більше 150р);
 • Якщо поповнювали понад 1500 р – доступний максимум 450 р.

Насправді оператор пропонує зручну й затребувану опцію, яку при необхідності можна скористатися навіть на модемі Білайн. Найголовніше – уважно ознайомитися з умовами надання сервісу та комісії за нього.

Тепер ви теж знаєте, як взяти обіцяний платіж на Білайні. Якщо у вас виникли питання, задавайте в коментарях, підписуйтесь на оновлення блогу. А ви користуєтеся такими пропозиціями?

З повагою, Віктор!