Пластир microMend: забудьте про швах і скобах!

667

Ще зовсім недавно таке ми могли бачити лише у фантастичних фільмах. А вже сьогодні американська компанія KitoTech Medical створила унікальне пристосування – пластир, здатна загоювати рани з небаченою швидкістю.

Розробка отримала назву microMend і дозволяє прискорювати загоєння глибоких ран в кілька разів. Наноситися пристосування безболісно і швидко (на відміну від налагодження скоб або швів).

Вже проведена серія медичних досліджень, за результатами яких група розробників поділилася успіхами зі світовими науковими виданнями. Також був розкритий і принцип роботи “розумного” пластиру.

Пристосування має спеціальне кріплення, яке забезпечує надійну фіксацію на шкірі. Через деякий час пластир починає стягуватися, сильніше закриваючи рану. Крім того, щоб в зону ураження не занеслась інфекція, використовується ущільнювальний матеріал, що запобігає зараження.

Розробники спочатку тестували винахід на свинях (жодна тварина при цьому не постраждала), а після вдалих дослідів почали експериментувати на людях. І тут microMend не підкачав!

Найголовнішою перевагою (крім перерахованих вище) є можливість самостійного зняття після остаточного загоєння. Не потрібно йти в клініку, переживати болісні відчуття (характерні для зняття швів і скоб). Круто, погодьтеся!

Цікаво, коли подібне “ноу-хау” надійде на озброєння вітчизняних медиків?

Пластир microMend: забудьте про швах і скобах!