Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

347

Доброго дня. Чи знаєте ви, як зайти в Рекавері меню на Андроїд? Якщо ні, то ця стаття точно для вас. Зараз ми розглянемо, які шляхи для цього існують і для чого це може бути потрібно.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Трохи теорії
 • Стандартна інструкція
 • Використовуємо софт
  • Розділи меню

Трохи теорії

Для початку варто відзначити, що Рекавері є спеціалізованим сервісом операційної системи Андроїд, який є на всіх пристроях. Ви можете використовувати її для запуску, коли прагнете оперативно видалити всі дані в гаджеті, зробити відновлення до заводських налаштувань, поміняти прошивку та інше.

Якщо Рекавері жодного разу не змінювався, він іменується стоковим, якщо прошивка була змінена – він став кастомным. У заводського сервісу, який встановлено на нових апаратах, функціонал дещо скорочений, але навіть з його допомогою можна скинути системні параметри або поставити круту прошивку.

Після оновлення Recovery користувач отримує безліч нових функцій на своєму Андроїді, наприклад, резервне відновлення, можливість отримання root, створення бекапів і безліч інших опцій.

Стандартна інструкція

Для того щоб зайти в меню Рекавері знадобиться вимикання пристрою, далі необхідно утримувати спеціальну комбінацію кнопок до активації дисплея. Насправді немає одного традиційного способу, завдяки якому можна зайти в потрібний сервіс для кожного телефону виробника є своє поєднання, але є кілька майже універсальних варіантів, вони будуть описані нижче:

 • меню можна викликати через комп’ютер, для цього необхідно підключити до смартфону і відправити в режим відновлення через командний рядок Windows.
 • З системи легко увійти за допомогою розроблених сторонніх додатків.
 • Завдяки “Терміналу”, у якому вводиться команда (без рут прав не вийде).

Цікаво, що зустрічається обладнання, в якому немає Recovery, так що потрібно буде завантажити самому (при наявності кастомного сервісу для цієї моделі). Переходити по пунктах слід клавіші регулювання гучності, вибирати потрібний розділ клавішею включення/блокування.

Є ще один простий метод переходу. На жаль, не всі моделі його підтримують. На функціонуючому апараті затискаєте на деякий час ON/OFF. На дисплеї висвітиться меню з різними варіаціями, де повинна бути рядок «Перехід в рекавері» або щось схоже. Якщо нічого не вийшло, то доведеться використовувати комбінацію під конкретну модель, щоб зайти.

 • Lenovo необхідно вимкнути пристрій Ленів і тримати відразу Гучність «+» і «включення». Якщо нічого не виходить, можна натиснути харчування і гойдалка гучності.
 • Nexus – власникам девайсів Гугл Nexus потрібно в першу чергу відвідати Fastboot mode, тільки після цього вийде зайти в сервісне меню. Для цього використовується клавіша включення і звук «Вниз». Далі слід вибрати «Recovery mode».

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • HTC – врятує комбінація Volume Down і запуск, є моделі, на яких з запуском використовується перемикання гучності. На багатьох гаджетах HTC ви потрапляєте в Bootloader, тільки потім кнопками зміни рівня звуку опускаєтеся до «Recovery» і заходите в нього кнопкою живлення. Варто відзначити, що в Bootloader знаходиться також пункт «Factory reset», він приводить до скидання всіх значень апарату до заводських.

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • Samsung – на всіх нових смартфонах Самсунг для входу в сервіс створена команда: збільшення звуку + клавіша «Додому» + ВКЛ. Для старих моделей використовується комбінація «включення» і «додому».

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • Meizu – в цих телефонах recovery mode не знайти, але там передбачено меню, з якого можна завантажити прошивку або скинути системні параметри. Для активації натискаєте «ВКЛ» + Volume UP».

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • Xiaomi (Сяоми, Ксиаоми) – телефон доведеться вимкнути і натиснути збільшення гучності + Power. Рекавері на Андроїд Хаоми є на декількох мовах, які можна змінювати.

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • LG – слід тримати кнопки Volume – та Харчування до того моменту, поки не засвітиться логотип компанії. Після цього їх відпускаєте, натискаєте повторно, і чекаєте завантаження меню.

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

 • Хуавей (Huawei) – китайський виробник апаратів зробив 2 варіанти виклику сервісу: кнопка зміни звуку (+ або -) і включення.
 • Sony Xperia – власникам гаджета Соні Иксперия, для того щоб зайти в recovery mode, знадобиться відключення пристрою. Після деактивації його потрібно знову включити і дочекатися світла індикатора або появи логотипу, після чого натискається регулювання гучності. Є моделі, на яких використовується натискання на напис виробника. Ще один варіант – вимкнути смартфон, натиснути Power і чекати вібрації, відпустити кнопку і натиснути на гойдалку регулювання звуку.
 • Motorola – управління таке ж, як на девайсах Nexus.
 • Fly – тримайте до виникнення написи виробника або вібрації комбінації гучність (+/-) + вкл/викл (залежно від моделі).

Використовуємо софт

Як було зазначено вище, є спеціальні програми, завдяки яким можна одним кліком зайти в необхідне сервісне меню. Для того щоб почати працювати з подібною програмою для Андроїд, потрібно відкрити Play Market, знайти відповідний продукт і завантажити його. Одним з найбільш вдалих варіантів є Quick ReBoot.

Після того, як ви встановіть і запустіть додаток, вибираєте розділ Рекавері (Recovery). Апарат зробить перезавантаження до режиму відновлення і можна буде далі працювати з необхідними параметрами.

Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях

Наприклад, вам потрібно відновлення заводських налаштувань на планшеті, отже, ви використовуєте пункт Wipe data, щоб оновити прошивку вибирайте розділ Apply update from.

Корисна інформація:

 • Що значить «Даний вид зв’язку недоступний для абонента»
 • Як записати розмову на iPhone під час дзвінка
 • Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі
 • Як заблокувати номер телефону різними способами
 • Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

Розділи меню

До того, як ви вирішите відвідати Рекавері, варто дізнатися детальніше про пунктах, які в ньому є:

 • Reboot system. Він відповідає за звичайну перезавантаження Андроїда. Цей рядок використовується, зазвичай, для виходу, якщо ви потрапили в сервіс випадково.
 • Apply update from – оновлює мікропрограму, встановлює патчі та інше. Тут можна вибирати оновлення.
 • Backup/Restore – на будь-якому апараті збережена копія системного образу. Якщо натиснути на цю рядок, даний образ почне відновлення і система буде оновлено до того становища, в якому перебувала в магазині.
 • Wipe cache partition – пере повністю кеш.
 • Wipe data | Factory reset – цим рядком можна скидати настройки, які були встановлені вами в процесі роботи свій гаджет, і він буде працювати оперативніше.зі смартфоном. Всі дані будуть видалені, включаючи мультимедійний контент, фото, документи. Завдяки цим пунктом ви можете почистити пам’ять.

Я розповів вам, як зайти в Рекавері меню на Андроїд, сподіваюся, ці інструкції будуть вам зрозумілі. Якщо виникли запитання, задавайте їх у коментарях. Підписуйтесь на оновлення блогу.

З повагою, Віктор!