CRM LPtracker.ru – економить ваш час і гроші

333

Доброго дня. Якщо Ви хочете спростити процес управління бізнесом будь-якого рівня, рекомендується використовувати систему CRM LPtracker.ru, яка складається з повного набору всіх необхідних онлайн-інструментів.

LPtracker що це таке?

Яким ми привабливим для читання не був текст, але візуальне подання інформації про CRM – це більш правильний підхід. Тому, раджу подивитися це коротке відео:

Упевнений, тепер картина трохи прояснилася. Ми маємо справу з комплексним рішенням, що дозволяє вибудувати ланцюжок продажів практично на автоматі. Це дозволить значно скоротити часові та грошові витрати на пошук клієнтів та обслуговування заявок.

Завдяки глибокому аналізу рекламних джерел, зможете бачити звідки йдуть клієнти, яка конверсія. Так Ви навчитеся відсівати неефективні кампанії, не витрачати зайві гроші.

Як показує статистика, CRM LPtracker.ru сприяє скорочення рекламних витрат у 8-10 разів.

Коли кількість клієнтів починає стрімко збільшуватися, то відстежувати всі взаємозв’язку в реальному часі стає важче. У такій ситуації система буде відправляти після кожних змін повідомлення (SMS чи e-mail) відповідним співробітникам, і вони відразу ж буде робити потрібні дії, спрямовані на досягнення поставлених цілей (головне завдання – “дотиснути” потенційного покупця).

Навіть якщо людина зайшла на сайт, але не залишив свої дані, алгоритм захоплення визначить інформацію про користувача, “підхопивши” її з соціальних мереж VK, Facebook. Після цього можна налаштувати автоматичний дзвінок з певним сполученням, щоб зацікавити “холодного” клієнта і перетворити його в “теплого”.

Як це працює?

Якщо “юзер” не знаходить на сайті потрібної інформації, то при спробі закрити сторінку, йому буде показано вікно з пропозицією отримати додаткову консультацію у менеджера. Якщо буде дано згоду, і введений номер телефону, то відразу ж надходить дзвінок від вільного фахівця. Такий підхід дозволить “захопити” клієнта, не допустити його до перегляду пропозицій конкурентів.

Краще зрозуміти суть того, що відбувається допоможе наступний відео огляд:

Крім того, на офіційному сайті представлено безліч навчальних роликів, є безкоштовні вебінари. А при необхідності можна замовити впровадження CRM LPtracker.ru “під ключ” конкретно для Вашого бізнесу. Достатньо перейти на офіційний сайт системи і зв’язатися зі службою технічної підтримки в чаті або замовивши зворотній дзвінок (значки телефону і повідомлення в правому нижньому кутку екрану).

Крім цього, можна непогано заробляти, залучаючи нових учасників. Стати партнером можна, клацнувши по відповідному посиланню в головному меню. До речі, саме таким чином я отримую щомісяця непогану надбавку до доходу. Раджу і Вам спробувати – ось посилання.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+