Як знайти людину за номером телефону

1170

Доброго дня. Чи знаєте ви, як знайти людину за номером телефону? Що для цього потрібно? Одного легкого способу немає, тому як оператори охороняють дані про власника номера і не розголошують їх. Так що зателефонувати провайдеру і запитати, чий телефон, не вийде. Але можна скористатись іншими варіантами, про які я зараз вам розповім.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як визначити місце розташування по мобільному пристрою
 • Використовуємо можливості операторів зв’язку
 • Як відстежити власника Айфона
 • Соціальна мережа
 • Інші можливості

Як визначити місце розташування по мобільному пристрою

З’ясувати, де знаходиться власник стільникового телефону, зараз може будь-хто. Багато оператори пропонують спеціальну послугу – геолокація. З її допомогою можна відшукати абонента, при цьому точність буде дуже високою. ГЛОНАСС і GPS навіть не знадобляться.

От тільки цей процес можливий, тільки якщо гаджет користувача буде в зоні дії мережі. При вимкненому апараті або недоступності стільникового оператора, відстежити його здатні тільки спеціалізовані служби.

Останнім часом з’явилося багато сервісів, що дозволяють виявити приблизне місце на карті, де знаходиться в цей момент чоловік. Зазвичай такі послуги платні, коштують близько 400 рублів. По суті, сума досить прийнятна за таку інформацію.

Хотілося б детальніше зупинитися на геолокації. У процесі використання мобільного зв’язку, апарат користувача періодично зв’язується з основною станцією. Це особливість технології зв’язку. Крім того, активація функцій пристрою з супутниками не потрібна. Більш того, телефон може взагалі не мати таких модулів. Але з допомогою веж оператора, користувача все одно вийти відстежити. Це свого роду онлайн пошук. Точність отриманої інформації буде залежати від вашого провайдера. У місті вона буде більш високою, тому як щільність станцій набагато більше. Сучасні технології дозволяють відшукати навіть номер будинку. Там, де вишок менше, похибка в відстані може досягати декількох кілометрів.

Як знайти людину за номером телефону

Використовуємо можливості операторів зв’язку

У кожного провайдера зараз є спеціалізовані опції, які через супутник визначають розташування абонента за запитом.

 • Якщо людина, яку ви шукаєте, користується симкартой Білайн, активуйте «Локатор», при цьому у вас теж повинна бути зв’язок Білайн. Для підключення послуги вводите номі 09853. Вона допомагає знаходити не тільки близьких, друзів, але й потрібні об’єкти, такі як кафе, супермаркети та інші. Також нею можна скористатися, якщо ви втратили телефон. Опція користується власними базовими станціями. Абонент отримує відомості на карті (якщо використовується смартфон) або SMS, за послугу необхідно буде платити близько 90 рублів в місяць. Перший тиждень ви будете користуватися безкоштовно.

Як знайти людину за номером телефону

 • У Tele2 теж є подібна пропозиція – «Геопошук», можна користуватися з будь-яким тарифом. Завдяки опції можете дізнатися, де зараз знаходиться розшукуваний чоловік. Але без згоди абонента стежити за ним ви не зможете. Дозвіл необхідно взяти лише раз. Після цього можна створювати пошукові запити і сервер компанії буде надсилати вам СМС з розташуванням людини. У повідомленні прописується приблизний адресу та активне посилання на карту, за якою можна перейти і подивитися. Активується Геопошук комбінацією *119*01#. Після підключення необхідно відправити USSD-команду з номером користувача, якого ви хочете знайти. У цей момент на його апарат приходить повідомлення з проханням дозволити дізнаватися дані про місцезнаходження. При позитивній відповіді на ваш телефон прийде відповідь з інформацією. За послугу доведеться платити два рубля на добу.

Як знайти людину за номером телефону

 • Мегафон пропонує скористатися послугами “Радар” або “Маячок”. Суть їх полягає в тому, що станції мережі знаходять місце розташування користувача. У цьому пошуку будуть брати участь мережі всіх операторів, тому найголовніше, щоб телефон розшукуваного був включений. Дана компанія пропонує цілий асортимент опцій для знаходження людини:
 • «Радар Лайт» – легка версія, скористатися можна один раз на добу і відшукати лише одного абонента.
 • «Радар» – відстежити можна до п’яти користувачів на добу. При цьому запитувати їх місцезнаходження можна необмежену кількість разів, коштує три карбованці на добу.
 • «Радар + » – «дорога» версія, вартість становить сім рублів. Допомагає визначати маршрут і ставити геозону, якщо її рамки були порушені – прийде повідомлення. Часто цією послугою користуються батьки, щоб завжди знати, де знаходиться дитина.
 • Останнім часом особливою популярністю стали користуватися розумні годинник з радіоприймачем, які зв’язуються з чадом і визначають його маршрут. Активувати функцію від Мегафона можна через сайт компанії, або комбінацією додатком Радар.

  Як знайти людину за номером телефону

  • МТС створив послугу “Локатор“, а також “Дитина під наглядом“. Перша може надаватися, якщо абонент на це згоден. Активувати легко на сайті постачальника послуг. Перші два тижні користуватися дозволяється безкоштовно, а потім необхідно буде платити сто рублів за місяць. Ви можете зробити 100 запитів за 30 днів. Друга опція спочатку могла підключатися виключно в Білайні, але два роки тому компанії МТС і Мегафон об’єдналися з Білайн і почали надавати спільну послугу. Тобто групується «Сім’я», куди ви поєднуєте телефони родичів і дітей.

  Як відстежити власника Айфона

  Для гаджетів на ОС Android і iOS розроблено багато програм, які здатні показати місце розташування людини. Власники Айфонів можуть користуватися програмою Find My Friends. Вона покаже точне місце по навігації. Для цього додатка використовується технологія GPS, від розшукуваного людини також доведеться взяти згоду.

  Крім того, «яблучним пристроїв доступна функція «Знайти iPhone», вона допоможе виявити місце розташування на карті або видасть звуковий сигнал.

  Як знайти людину за номером телефону

  Корисна інформація:

  • Пошук по фото з телефону в Яндексі — важливі особливості
  • Як зробити скріншот на Айфоне різними способами
  • Як створити електронну пошту mail.ru і налаштувати її
  • Як підключити телефон до телевізора — всі способи

  Соціальна мережа

  Складно уявити, яка кількість людей зараз зареєстровано в різних соціальних мережах, тому якщо потрібно знайти кого-то, можна сміливо скористатися можливостями даних ресурсів. Приміром, у ВК легко розшукати сторінку за телефонним номером. Правда, доступна послуга тільки на мобільній версії соцмережі. Для цього потрібно зайти на сайт, відкрити сервіс відновлення пароля, у віконці ввести номер людини, якого шукайте.

  Як знайти людину за номером телефону

  Після цього ви підтверджуєте свої дії і чекаєте появи віконця відновлення доступу. Подальші кроки можна не виконувати, бо перед вами з’явиться ім’я та прізвище розшукуваного людини. Зробити це ви можете абсолютно безкоштовно. Адже люди по своїй волі вказують контакти та іншу особисту інформацію.

  Якщо сторінки з подібними відомостями не приховані, дізнатися їх допоможуть Яндекс або Гугл. Наприклад, ви знаєте номер 8983562578, вбивайте його в пошуковик різними варіантами: разом, окремо, через дефіси. Краще вписати його в лапках, щоб система зрозуміла цей запит. Для вдалого пошуку та отримання позитивного підсумку, слід сформувати всі можливі варіанти в один запит. В результаті повинен вийти один контакт, залишиться в результатах знайти ім’я та прізвище. Це зовсім не обман, можете спробувати самі.

  Інші можливості

  Поки що мало хто знає, що у визначенні місцезнаходження може виявитися корисним месенджер Viber. При цьому розташування співрозмовника побачить тільки той, з ким він переписується в додатку. Для того щоб розташування можна було побачити, потрібно включити геолокацію – тиснете «Відправити місце розташування». Після цього людині буде видно на карті реальні координати.

  Як знайти людину за номером телефону

  В Скайпі також можна пошукати людину за номером, але знайти його вдасться лише з доступного списку ваших контактів. Для цього введіть у пошуковій стрічці цифри з кодом країни проживання. Система може сказати, що друзів немає з таким номером, тому необхідно буде зберегти дані. Далі ви просто додаєте ім’я користувача. При введенні в списку вибираєте необхідний контакт і додаєте телефон, після чого можна буде на нього дзвонити.

  Цікаво, що у Фейсбук ви також можете вписати в рядок пошуку телефон, і система видасть вам результат – користувача, профіль якого прив’язаний до нього. За замовчуванням ця функція стоїть у всіх користувачів, які вказують цей параметр в інформації про себе.

  Це може стати в нагоді:

  • Як поставити будильник на комп’ютері Windows
  • Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?
  • Як перевірити баланс на Мегафоні
  • Як перевірити залишок трафіку на МТС
  • Як на компі зробити скріншот екрану різними способами

  Якщо ви знаєте номер абонента і хочете з’ясувати, де він знаходиться через комп’ютер, можна буде спробувати скористатися пошуковими системами і довідниками. Принаймні, країну, місто та оператора ви точно визначите. Це зручно, якщо вам постійно надходять незнайомі вхідні. Після того, як ви знайдете місто, якому належить телефон абонента, можна скористатися віртуальним довідником.

  Як знайти людину за номером телефону

  Можна відстежувати людини без дозволу? Природно, немає. Так що використання GPS-трекерів і спеціалізованого ПЗ для спостереження категорично заборонено. З цієї причини подібними послугами мобільних операторів можна користуватися лише після того, як людина дасть свій дозвіл на визначення його місця розташування. Якщо в мережі ви зустрінете платну програму, яка пропонує знайти кого-то за номером, при цьому написано, що сам розшукуваний про це навіть не дізнається, пам’ятайте – це лохотрон. Такі дії заборонені законом, і ризикувати не варто. Намагайтеся не нариватися на шахраїв і популярний сьогодні «кидалово». А якщо не хочете, щоб не знайшли вас – не вказуйте свої контакти в соцмережах.

  Як знайти людину за номером телефону? Варіантів кілька, тому розгляньте кожен і спробуйте все. Так буде простіше знайти того, кого потрібно. Ну а якщо виникла гостра необхідність, розгляньте більш серйозні варіанти, наприклад, допомога спеціальних установ. А може, ви знаєте ще способи? Діліться ними у коментарях. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб бути в курсі усього найцікавішого.

  З повагою, Віктор!