Як перевірити баланс на Мегафоні

429

Доброго дня. Чи бували ви в ситуації, коли потрібно терміново подзвонити, але на телефоні не виявилося грошей? Думаю, таке траплялося практично з кожним, хоча б раз. Зрозуміло, що для того, щоб користуватись усіма запропонованими оператором послугами зв’язку, на особовому рахунку завжди повинні бути гроші. Сьогодні мені хотілося б поговорити про те, як перевірити баланс на Мегафоні. Звичайно, завжди можна викрутитися, навіть якщо він виявився нульовим або від’ємним. Але краще готуватися до таких несподіванок і контролювати свої витрати.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Навіщо потрібна така перевірка?
 • Як перевірити баланс на Мегафоні?
  • USSD-запит
  • SMS
  • Дзвінок на спеціальний номер
  • Особистий кабінет
 • Цікаві можливості

Навіщо потрібна така перевірка?

Багато хто може сказати, що перевірити баланс зможе кожен, ось тільки найчастіше в потрібний момент усі комбінації вилітають з голови. Так що зараз ми розглянемо декілька варіантів перевірки рахунку, щоб при необхідності ви могли хоча б одним з них скористатися.

Мегафон є одним з найбільших і найбільш популярних постачальників послуг зв’язку. Абонентів влаштовують зручні і вигідні тарифні плани, а також можливість оперативної перевірки не тільки балансу, але і залишків трафіку. Всі методи, які пропонує компанія, є безкоштовними, їх можна застосовувати необмежену кількість разів, незалежно від часу доби. Регулярна перевірка і контроль дозволять не тільки своєчасно поповнити рахунок, але і допоможуть отримувати відомості про витрати. Навіщо це потрібно користувачам з фіксованою абонентською платою?

Все просто, ви зможете дізнатися про вартість додаткових підключених послуг, платних підписок, опцій і іншого. Знаючи переміщення фінансів на рахунку, можна відкоригувати свої витрати, при необхідності підібрати інший тариф, відключити непотрібні опції.

Як перевірити баланс на Мегафоні?

Перевірити стан рахунку на сім карті Мегафон можна кількома способами.

USSD-запит

Цей варіант вважається найбільш поширеним. Його популярність пояснюється просто: необхідно набрати всього кілька символів, цифр і відразу ви отримуєте відповідь.

Команда *100# виклик – актуальна в будь-якому місці, навіть якщо ви перебуваєте в роумінгу. Вона безкоштовна і доступна без обмежень, можна хоч кожен годину запитувати інформацію про стан особового рахунку. Набраний запит перевірки працює практично у всіх ситуаціях.

Як перевірити баланс на Мегафоні

Якщо у вас корпоративний тариф – використовуйте комбінацію *110# і виклик.

SMS

Даний варіант перевірки також широко застосовується. Багатьом абонентам простіше і швидше набрати короткий номер і отримати миттєвий відповідь. Більш того, писати в цьому SMS повідомленні нічого не потрібно. Просто відправляєте пусте повідомлення на номер 000100.

Як перевірити баланс на Мегафоні

Як тільки його відправите, прийде відповідь з необхідними даними. Спосіб теж безкоштовний і можна використовувати необмежену кількість разів.

Дзвінок на спеціальний номер

Для здійснення дзвінка на сервісний номер необхідно ввести комбінацію 0501 та натиснути виклик, після чого відбудеться з’єднання зі службою автоинформирования. Голос автовідповідача видасть потрібну інформацію.

Як перевірити баланс на Мегафоні

За перевірку платити не потрібно, відомості отримуєте оперативно, але цей варіант може підійти не всім. Якщо модель телефону вже застаріла, а динаміки видають поганий звук, то ви просто можете не зрозуміти слова автоматичного інформатора. Дзвонити на номер можна в будь-який час, кількість запитів не обмежена.

Особистий кабінет

Якщо працює передача даних на мобільному пристрої, або ви використовуєте інтернет модем Мегафон, можна зайти на сайт компанії і дізнатися все, що вас цікавить.

Цей спосіб не такий швидкий, але при цьому дуже ефективний. Для того щоб максимально задіяти можливості особистого кабінету, необхідно авторизуватися в системі самообслуговування. Після цього можна буде:

 • перевіряти стан свого рахунку;
 • поповнювати баланс зручним способом;
 • виводити і переводити кошти;
 • дізнаватися новини про тарифи;
 • додаткових опціях;
 • підключати, відключати послуги;
 • контролювати свій інтернет-трафік.

Як перевірити баланс на Мегафоні

Крім того, через інтернет можна замовити деталізацію і отримати докладний звіт в обраній формі. Така функція допоможе ефективно витрачати свої гроші з особистого рахунку. Так що кожному просунутому користувачеві варто зареєструватися в Особистому кабінеті і освоїти доступний функціонал.

Як було зазначено вище, якщо ви використовуєте сімку Мегафон на модемі, кожен раз переставляти телефон її не захочеться. Так що в цьому випадку раціональніше буде заходити в обліковий запис в кабінеті. Якщо для вас це все заплутано, можна підключити USB-модем до комп’ютерного пристрою і завантажити спеціальну програму. Як тільки ви запустіть її, з’явиться відповідна кнопка. Клікаєте «Запитати баланс» і отримуєте інформацію в СМС повідомленні.

Як перевірити баланс на Мегафоні

Це може стати в нагоді:

 • Як перевірити жорсткий диск на справність
 • Як зняти захист з аркуша Excel, не знаючи пароль?
 • Як поставити будильник на комп’ютері Windows
 • 9 способів перевірити систему на віруси онлайн

Цікаві можливості

Мегафон один з небагатьох операторів, що дозволяють дізнатися баланс іншого абонента. Дана функція буде зручна і корисна у багатьох випадках. Так легко відслідковувати гроші на телефоні дитини і вчасно поповнювати йому рахунок при необхідності, щоб він завжди був на зв’язку.

Для зручності користувачів, компанія запустила нову опцію – “Живий баланс”. Така послуга дозволяє в режимі реального часу відстежити стан особового рахунку не тільки свого, але і іншого телефону. Потрібно всього лише підключити опцію, після чого всі зміни коштів будуть видні на екрані планшета або іншого гаджета.

Наприклад, ви відправили комусь SMS і одразу буде видно наскільки баланс коштів став менше. Оплата складе всього 30 рублів на місяць. Підключити її собі дуже просто, для цього потрібно набрати *134*1# і вона автоматично підключиться. При бажанні від неї можна відмовитися. Більш детально про умовах надання опції дізнаєтеся на сайті постачальника послуг.

Ще одна практична функція – SMS баланс. Коли гроші на рахунку закінчуються або баланс змінюється, вам приходить повідомлення. Ця можливість надається безкоштовно, для підключення необхідно набрати *105*600# та клавішу виклику.

Якщо цих варіантів буде мало, можна зателефонувати консультантів Служби підтримки або зайти в найближчий салон зв’язку Мегафон. Такі способи використовуються рідко, але при гострій необхідності можуть стати в нагоді.

Найпростішим для використання на телефоні можна назвати спосіб з USSD-запитом. Ну а якщо ви хочете дізнаватися подібну інформацію через комп’ютер – краще використовувати особистий кабінет.

Як перевірити баланс на Мегафоні

Поповнювати рахунок можна кількома способами:

 • В терміналах;
 • У салоні оператора;
 • Через карти Мегафон для оплати;
 • Через електронні гаманці;
 • Через карту банку та інші.

Сподіваюся, стаття допомогла вам дізнатися, як перевірити баланс на Мегафоні, потрібно тільки вибрати для себе підходящий. А яким варіантом користуєтеся ви? Залишайте коментарі та підписуйтесь на оновлення блогу.

З повагою, Віктор!