Тобі магуайра зробили головним героєм фільму “людина-павук: немає шляху додому” за допомогою deepfake

19

Сьогодні, коли люди чують ім’я людини-павука, на думку приходить, швидше за все, обличчя тома холланда. Однак саме тобі магуайр вперше зіграв пітера паркера, і в новому фантастичному deepfake-відео магуайр грає роль спайді в mcu.

Не так вже й багато залишилося чекати до того моменту, коли шанувальники marvel нарешті зможуть особисто переконатися в тому, що всі чутки про “павукової мультивселенной”, пов’язані з “немає шляху додому”, виявилися правдою. Або ж роль доктора стренджа у фільмі може виявитися більш значною, що зведе нанівець необхідність в кросовері. “веном 2” так само виходить зовсім скоро, що може показати, які плани у sony щодо поступового виведення людини-павука з mcu і перетворення його в свого головного героя.

Заклики до повернення магуайра в “немає шляху додому” багато в чому обумовлені тим, що фанати стали більше цінувати трилогію сема реймі про людину-павука через стільки років. Говорячи прямо, фільми sony про людину-павука були і завжди будуть тією подією, яка поклала початок жанру супергеройського кіно в наші дні.