Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

554

Доброго дня. Сьогодні розповім, як зайти в Ватсап з комп’ютера, скориставшись різними способами. Вибирайте той, який підходить Вам більше всього в конкретних ситуаціях – через Bluestacks, без емулятора, за допомогою Web-версії або програми для ПК. Всі перераховані нижче методи працюють абсолютно безкоштовно, практично без реєстрації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як з комп’ютера зайти в Ватсап телефону без скачування програм
 • WhatsApp для ПК
 • Запускаємо Whatsapp без смартфона через Bluestacks

Як з комп’ютера зайти в Ватсап телефону без скачування програм

Така можливість з’явилася відносно недавно, коли розробники популярного месенджера створили веб-інтерфейс, доступний за посиланням. Побачите наступну вкладку в браузері:

Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

Тепер варто взяти свій смартфон, зайти в додаток WhatsApp, слідувати вказівкам, які розташовані на вищенаведеному сайті для різних ОС – Windows Мобайл, Android, iOS, щоб на сторінці web.whatsapp.com просканувати код (QR-код):

Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

Після успішної синхронізації у вікні інтернет-браузера з’явиться вся Ваша історія спілкування з телефону, а знову надходять меседжі почнуть дублюватися синхронно на обох пристроях. Обов’язковою умовою даного рішення є постійна активність програми на мобільному пристрої. Про це говорить і повідомлення головного екрану веб-версії – «Не відключайте телефон…». Тобто, зайти в Ватсап з комп’ютера без телефону онлайн цим способом у Вас не вийде.

Всі описані вище маніпуляції можете переглянути на наступному відео:

WhatsApp для ПК

Якщо немає діяння працювати в браузері Google Chrome (або будь-якому іншому браузері), то варто скористатися спеціальною програмою для комп’ютера. Спочатку треба Вацап скачати. Зробити це можна на цій сторінці, вибравши відповідну версію.

Зверніть увагу на розрядність Windows – 32 або 64 bit.

 • Встановлюємо месенджер;
 • Запускаємо і бачимо QR-код, який необхідно просканувати в мобільній програмі Вотсап:

Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

 • Щось схоже ми робили у попередній інструкції з whatsapp web online. Суть така ж;
 • Тепер можете сміливо спілкуватися зі своїми контактами за допомогою встановленого на ноутбуці софту. Це дуже зручно, не потрібен браузер, навіть при згортання вікна повідомлення відображаються у правому нижньому куті робочого столу Віндовс (як в Скайпі).

Ось так працює Ватсап для ПК без емулятора, а далі ми розглянемо останній метод із застосуванням Android Emulator.

Запускаємо Whatsapp без смартфона через Bluestacks

Це саме той варіант, який підійде всім, хто не хоче або не може користуватися мобільним гаджетів в даний момент.

Як зробити Ватсап на комп’ютер без телефону? Для цього нам знадобитися один раз проробити деякі маніпуляції:

 • Качаємо Android-емулятор Блюстакс на офіційному сайті;
 • Запускаємо завантажений файл і чекаємо закінчення інсталяції;
 • Відкриваємо додаток з допомогою нового значка на робочому стоці Windows;
 • Додаємо свій акаунт Google (як на телефоні):

Як зайти в Ватсап з компютера – WhatsApp на ПК

 • Знаходимо на екрані значок «лупа» (або рядка пошуку) і вводимо назву цікавить софта, який хочемо завантажити емулятор;
 • Качаємо, запускаємо;
 • А ось тепер найцікавіше – як бути з реєстрацією? Вибираємо країну, вказуємо свій мобільний номер, на який відправляється СМС з кодом авторизації. Без цієї процедури нічого не вийде. Але робиться це одноразово, тільки перший раз.

Можна спробувати отримати віртуальний номер, якщо до свого особистого немає доступу.

Це рішення, як встановити WhatsApp на комп’ютер без смартфона, без QR коду, є повністю автономним. Ви створюєте дубль Вашого облікового запису Gmail на ПК, эмулируете Андроїд і у вікні утиліти зручно спілкуєтеся з друзями, вводячи повідомлення повноцінної клавіатурі. Та й мишка досить корисна в цій ситуації.

Ми розглянули три шляхи, як зайти в Ватсап з комп’ютера. Всі вони прості й підходять під певні випадки. Хотілося б дізнатися, який метод Вам сподобався найбільше, є недоліки, що хотіли б змінити?

З повагою, Віктор!