До 2030 року honda motor планує реалізувати в сша до 500 тисяч електромобілів

17

Як повідомило сьогодні інформаційне видання reuters, японський автомобільний виробник honda motor будує великі плани з освоєння ринку електромобілів в сша, почавши з співпраці з корпорацією general motors, яка надасть своєму азіатському партнеру можливість використовувати власну платформу ultium.

За попередніми даними, на ній будуть зібрані дві моделі японського автоконцерну, притому що «перша ластівка» зійде з конвеєра вже в 2024 році. А до 2030-го honda розраховує реалізувати на американському ринку не менше півмільйона своїх електрокарів.

Першою моделлю, створеною в результаті співпраці honda і general motors, стане електро кросовер під назвою prologue. Паралельно з цією моделлю також буде представлений електромобіль acura, який відноситься до преміального сегменту.

В цілому, в планах японського виробника протягом першого року стоїть реалізація 70 000 електромобілів. До 2030 року компанія планує підвищити планку продажів до 500 електрокарів, і до початку 2040 року повністю перейти на випуск автомобілів з електротягою.

Відомо також, що honda збирається впровадити власну платформу e-architecture, збірка електромобілів на ній теж буде проводитися в штатах. Реалізація цього проекту вже не за горами, оскільки виробник збирається присвятити йому другу п’ятирічку поточного десятиліття. Далі асортимент машин буде тільки розширюватися з поступово наростаючим перевагою на користь електричної тяги.

Що стосується реалізації honda prologue, то поки увага японського автоконцерну зосереджена на трьох перспективних локаціях: техас, флорида і каліфорнія.