uBar що це за програма, потрібна вона?

454

Доброго дня. На початку липня 2017 року в соціальній мережі Facebook я отримав особисте повідомлення від одного з читачів блогу «IT Технік» з проханням розповісти про uBar, що це за програма, потрібна вона? Всі відповіді стосовно цього софта Ви знайдете в сьогоднішній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Призначення утиліти юБар
 • Як користуватися?
  • Мої враження
 • Як видалити uBar з комп’ютера?
  • Шкідливий Video and Audio plugin uBar

Призначення утиліти юБар

Перейшовши на офіційний сайт, де можна скачати uBar, побачив наступне привабливу пропозицію:

Тобто, ця програма дозволяє не тільки завантажувати на ПК, але і дивитися онлайн фільми якості HD, слухати музику, качати програми, книги, ігри та інший контент. Крім того, доступні версії для Windows, але і під мобільні платформи Android, iOS.

Чимось нагадує пішов у минуле пошуковик Zona або поки ще «живий» Mediaget. Суть аналогічна – пошук, завантаження і відтворення.

Як користуватися?

 • Спочатку необхідно встановити програму uBar на комп’ютер, завантаживши інсталятор за посиланням абсолютно безкоштовно.
 • Запустивши майстер по установці, на першому кроці побачите «Угода», умови якого необхідно прочитати і «Прийняти». Проста формальність.
 • Далі випливає важливий момент: вибираємо папку для зберігання завантажених файлів (вказуємо свою або залишаємо запропоновану). Клікаємо по кнопці «Додаткові налаштування», щоб прибрати непотрібні Вам опції (автозапуск разом з системою і т. д.):

uBar що це за програма, потрібна вона?

 • Потім на екрані з’явиться красиве вікно з описом основних можливостей софта і шкала прогресу у відсотках. По закінченню, не забудьте зняти ледь помітні сірі «галочки», щоб уникнути установки Яндекс браузера. І тільки після цього тисніть на кнопку «Продовжити»:

uBar що це за програма, потрібна вона?

 • Через кілька секунд з’явиться програма. Побачите наступну картину:

uBar що це за програма, потрібна вона?

Інтерфейс російською і цілком зрозумілий навіть для новачків. На «Робочий стіл» програми uBar винесені основні розділи і навіть можливість завантаження соціальної мережі Вконтакте.

Зліва є кілька символів:

 • «Хмарка зі стрілкою» показує всі Ваші завантаження (можна видаляти, переміщати і т. д.);
 • «Гурток з трикутником» – це вбудований програвач;
 • «Дядько в гарнітурі» – звернення в службу підтримки;
 • «Шестерінки» – налаштування програми.

Особливу увагу варто видалити рядку пошуку, розташованому вгорі. Якщо ввести туди запит, наприклад, «Форсаж 8», то побачите щось подібне:

uBar що це за програма, потрібна вона?

Можете вибрати режим сортування результатів і інші критерії. Зверніть увагу на зелені кнопки праворуч: деякі з них вказують на можливість онлайн-перегляду (якщо мова йде про фільмі), інші – призначені виключно для скачування. Досить зручно, погодьтеся?

Коли Ви закриваєте вікно uBar, утиліта просто згортається, скачування не перериваються. Можна знову відкрити її за допомогою ярлика на робочому столі або значок в області повідомлень. Крім того, в правому нижньому куті з’являється ЦЕ:

uBar що це за програма, потрібна вона?

Мої враження

Як на мене, продукт дуже перспективний, але поки ще сируватий. Вікна періодично стають порожніми, потім вміст знову з’являється. Іноді пошук відбувається миттєво, але частіше – займає близько хвилини. Загалом, по дрібниці можна назбирати цілу гору «багів» і недоробок. Впевнений, що розробники будуть і далі розвивати додаток. Хотілося б, щоб у ньому було менше реклами і нав’язливих сервісів.

А Ви вже користувалися цією пошуковою системою контенту? Які Ваші відчуття? Будь ласка, поділіться відгуками в коментарях під цією статтею.

Як видалити uBar з комп’ютера?

Процедура стандартна. Ось інструкція:

 • На Windows 10 заходите в папку «мій комп’ютер» і праворуч угорі бачите кнопку «Видалити або змінити програму»:

uBar що це за програма, потрібна вона?

 • Відкриється перелік встановленого софта (до речі, потрапити сюди можна і через елемент панелі керування – «Програми та компоненти»), де слід знайти непотрібний елемент і вибрати відповідну дію:

uBar що це за програма, потрібна вона?

Більш ранні версії встановлювали на комп’ютер ще й «юПоиск». Усувається він аналогічним способом, описаним в інструкції вище.

Шкідливий Video and Audio plugin uBar

Хоча цей елемент не має нічого спільного з описаної в статті «программулине», але обійти його увагою я не в силах. Мова йде про рекламному вірус, який Вам пропонують встановити на ноутбук для отримання доступу до безкоштовних медіа ресурсів. Але в підсумку, в браузерах починають масово з’являтися різні банери, тизери та інша реклама.

uBar що це за програма, потрібна вона?

Потрапляючи на ПК, adware вносить зміни в оглядачі інтернету, змінює стартові сторінки, постійно відкриваються сторонні сайти. В диспетчері завдань з’являються невідомі процеси, які завантажують систему.

Найкращий спосіб усунення плагіна uBar – використовувати антивірус AdwCleaner (він безкоштовний, не вимагає установки). Завантажуєте, запускаєте, скануєте систему, перезавантажується і готово!

uBar що це за програма, потрібна вона?

Ви дізналися про uBar, що це за програма, потрібна вона, чи варто використовувати. Вирішувати Вам, але не забувайте про вірус, який маскується під корисне.

З повагою, Віктор!

uBar що це за програма, потрібна вона?