Стали доступні версії багатокористувацької гри knockout city для ps5 і xbox series, нова подія

21

Видавець electronic arts і студія velan studios випустили версіімногопользовательской гри knockout city для playstation 5 і xboxseries. Гравці, які вже придбали версію knockout city дляplaystation 4 або xbox one, зможуть оновитися до нової версії дляplaystation 5 і xbox series безкоштовно. Передплатники playstation plusв листопаді можуть завантажити гру безкоштовно.

Версії для playstation 5 і xbox series мають следующимивариантами дозволу і частотою кадрів:

  • playstation 5 — вихідний дозвіл 4k і 60 кадрів всекунду або 1440p (повышаемое до 4k) і 120 кадрів в секунду.
  • xbox series x-вихідна роздільна здатність 4k і 60 кадрів всекунду або 1620p (підвищується до 4k) і 120 кадрів в секунду.
  • xbox series s – 1440p і 60 кадрів в секунду або 1080 і 120 кадрів в секунду.

Також версії playstation 5 і xbox series включають поліпшені освітлення (нові джерела світла, частинки світла, а також поліпшене освітлення і тіні від локального світла) і текстури.

Детальніше про нову подію в грі і версіях гри розповів редакціїplaystation blog рассказалбренд-менеджер velan studios джон харрісон:

Knockout city — це мережева змагальна гра у вишибали, шаленаяі динамічна. Така формула використовується в ігровій індустріівперші, і розробники з velan studios щосили стараютсяпорожать гравців новими видами ігрового процесу. Наприклад, давати їм справжнісінькі суперздатності! також можна відзначити матчевуюподборку другого сезону, кидання м’ячів через кільця в стилеbasketbrawl цього сезону і, зрозуміло, саму ідею змагальноймногопользовательской гри в вишибали-так, ми не боїмсяекспериментувати!

Втім, іноді можна об’єднати щось нове з добре відомим і отримати відмінне поєднання. Раді оголосити, що 2 листопада в місті розпочнеться нова подія: royale rumble (»королівська битва”)!

Основний елемент royale rumble-матчева добірка “королівскіевишібали”, яка буде доступна обмежений час. Це-бійка, в якому вісім гравців б’ються один з одним впостепенно зменшується небезпечній зоні. “королівські вишибали” відрізняються від інших бійок тим, що тут вибиті гравці неповернуться в гру. Замість цього вони спостерігають за матчем, щоб побачити, хто виграє. Останній залишився на ногах вышибалаполучает корону. У матчі перемагає той, хто заробляє двекорони. Начебто просто, але не забувайте, що вам будутпротівостоять ще сім вишибал, спраглих роздобути нагороду, авибіть останнього противника, коли межа небезпечної зониподбірается все ближче, може бути нелегко. Готові спробувати?

Як і під час інших подій, вам буде доступний ряд контрактів, виконання яких принесе голобакси. Виконавши їх усі, ви отримаєте 1500 голобаксів, яких вистачить на покупку вибивального обладнання цього сезону, якщо ви вирішите до нас приєднатися.

Також під час події «королівська битва» ви зможете поповнити свій вишибал з першим в історії розпродажем у«вишибмаркеті». Вас чекають не тільки знижки, а й повернення яких предметів. Їх надійно замкнули в сховище банканокаут-сіті, коли пов’язані з ними події закінчилися.легендарні костюми “теплової хвилі» і” героїв нокаут-сіті ” знову з’являться в грі вперше після закінчення цих подій. Не пропустіть їх зі знижкою, поки вони не зникнуть навічно (знову).

Подія royale rumble триватиме до 16 листопада, після чого ми змінимо іншу подію, в якій буде черговий новий режим гри з іншими правилами вибивання.

2 листопада відбудеться ще дещо: knockout city вийде на playstation 5! якщо ви купили гру для ps4 з дня виходу в травні, і увас є ps5, ви зможете безкоштовно отримати оновлену версіюігри.

На ps5 ви також зможете грати зі збільшеною роздільною здатністю ілиповишенной частотою кадрів завдяки новим опціям в менюнастроек.

  • режим, орієнтований на якість, порадує васісходним дозволом 4k з 60 кадрами в секунду.
  • в режимі швидкодії гра буде працювати сразрешением 1440p, повышаемым до 4k, а частота кадрів сможетдостигать 120 в секунду на які підтримують таку возможностьтелевизорах і моніторах.

Незалежно від того, граєте ви на ps4 або ps5, зараз — самыйподходящий момент, щоб відправитися в нокаут-сіті. Якщо ви незнайомі з грою, радимо спробувати наш класичний режим» командні вишибали ” 3 на 3: тут ви засвоїте основи ігрового процесу і поринете в світ гри. Любите нещадні змагання?швидше підніміть рівень і відкрийте для себе «командне вибування»— змагальний режим для рейтингових ліг. Якщо ви вже давно граєте в knockout city і з цікавістю поглядаєте на безкоштовне оновлення до ps5, спробуйте режим «королівські вишибали» іпостарайтеся протриматися до самого кінця.

Knockout city в будь-якому випадку порадує вас чимось новеньким, а в майбутньому вас чекає ще більше сюрпризів!