Як скачати з Фейсбуку відео на компютер або смартфон

594

Доброго дня. У соціальній мережі Facebook, втім, як і в багатьох інших, зараз знаходиться величезна кількість різного мультимедійного контенту. Його розміщують самі користувачі у своїх стрічках. Мене іноді запитують, як завантажити з Фейсбуку відео? Так що я вирішив поговорити на цю тему.

Ви завжди можете пошукати варіанти через пошуковики, ось тільки безліч сервісів йдуть в комплекті з шкідливим ПО і рекламними банерами. Так що є ризик не тільки стати володарем цікавого ролика, але і знайти потім небезпечний вірус на своєму комп’ютері або смартфоні. Я хочу поділитися з вами безпечними і найпростішими способами, з допомогою яких ви швидко скачаєте те, що вам сподобалося.

Як завантажити на комп’ютер ролик з Facebook

Багато користувачі завантажують відео з Фейсбуку відразу на ПК. Для того щоб це зробити, слід скористатися відомим браузер Гугл Хром. Природно, знадобиться і акаунт в цій соцмережі. Послідовність дій така:

  • відкриваєте Google Chrome, заходьте на офіційну сторінку Фейсбук і в свою учетку. Якщо її немає, можна на тій же сторінці зареєструватися;
  • після авторизації слід знайти ролик, який хочеться скачати. Може статися так, що у вас немає посилання на відео, але назву ви пам’ятаєте, тоді допоможе пошукова рядок, що розташувалася в лівому кутку зверху. Туди вписуєте назву і натискаєте «Enter»;
  • у віконці, що з’явилося, можна редагувати параметри пошуку, наприклад, дату розміщення, автора тощо. Якщо не знаходиться вподобане відео, зверху вибирайте пошукову категорію «Відео»;
  • Якщо кліп розташовується на особистій сторінці користувача, то слід натиснути на пункт “Ще” у верхньому меню і там перейти в потрібний розділ:

Як скачати з Фейсбуку відео на компютер або смартфон

  • відкриваєте ролик, клікаєте по ньому правою кнопкою мишки. У контекстному меню знаходите «Show video URL (Показати URL відео) і копіюєте адресу чи можна взяти його з верхнього рядка під вкладкою браузера;

Як скачати з Фейсбуку відео на компютер або смартфон

  • Далі – переходимо на цей сайт і вставляємо в полі отриману посилання. Через кілька секунд з’явиться кнопка скачування:

Як скачати з Фейсбуку відео на компютер або смартфон

Є також варіант з переглядом коду сторінки, який працює аналогічно методу скачування медіа контенту з Инстраграм.

Як скачати кліп на смартфон Android або iOS?

Кожному власнику профайлу у соцмережі відомо, що Фейсбук на гаджетах з операційками iOS і Android можна закинути як окремий додаток, тому скачати з нього файл методом, про який я вже розповів, не вийде. Доведеться скористатися іншими програмами з Гугл Плей або Апп Стор. Одне з найпопулярніших – Video Downloader for Facebook. Даний продукт, в принципі, являє собою той же самий клієнт сайту Фейсбук. Є лише основна відмітна особливість – через нього можна завантажити відео з цієї соцмережі. Інструкція по використанню досить проста:

  • завантажуєте і встановлюєте на свій девайс програму. Знайти її можна в магазині додатків, що відповідає вашій операційній системі. Звідти ви просто завантажуєте по прямой ссылке з офіційного сайту Гугл Плей;
  • запускаєте софт і заходите під своїм учеткой в Фейсбук;
  • коли зайдете в аккаунт, натискаєте на перегляд Facebook (кнопка Browse);

Як скачати з Фейсбуку відео на компютер або смартфон

  • відкриваєте потрібний ролик, і в віконці, що з’явилося вибираєте, що зробити – переглянути або завантажити (Watch / Download). Можна зберегти його на знімний носій або безпосередньо у внутрішню пам’ять смартфона.

Якщо щось не виходить, можна закинути відео з Фейсбуку спочатку на ПК, а після через кабель перекинути на мобільний гаджет. Не забувайте, що для Андроїд необхідно завантажувати виключно з Плей Маркету і перевірених джерел, щоб уникнути зараження шкідливим ПЗ.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам, якщо раптом в Facebook вам сподобається ролик, і захочеться зберегти цей контент. Як скачати з Фейсбуку відео? Як бачите, зробити це просто не тільки з пк, але і зі свого мобільного пристрою, наприклад, Айфона. Так що пробуйте. Залишайте коментарі та підписуйтесь на оновлення блогу.

З повагою, Віктор!