Ace Stream TV – безкоштовний онлайн перегляд ТБ

443

Доброго дня. Щоб безкоштовно дивитися телевізійні канали краще всього використовувати ресурс Ace TV Stream, який пропонує на вибір сотні каналів не тільки в стандартному SD, але і в HD дозволі. Далі розповім про функціоналі і унікальних перевагах сайту.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Чому саме Ейс Стрім ТБ?
 • Що потрібно для Ace Sream TV скачати?
 • Мінуси Ace TV Stream

Чому саме Ейс Стрім ТБ?

За довгі роки я перепробував купу онлайн програвачів, які потрібно було встановлювати на комп’ютер. Деякі з них заслуговують уваги, але головними недоліками більшості є заплутаний інтерфейс (іноді англійською мовою), невелика кількість вітчизняних програм. Та й якість не завжди радує око.

Тому, я почав віддавати перевагу online сервісів, де просто заходьте на сторінку, вибираєте потрібний канал і без будь-яких проблем дивіться трансляцію.

Досить подивитися на скріншот на початку огляду, щоб переконатися в зручності ресурсу. В основній частині вікна розташований перелік популярних ТВ-передач, праворуч – список розділів (за жанрами). Відносно небагато реклами, що не відволікає від основного заняття. І навіть не потрібен супер швидкісний інтернет.

Що потрібно для Ace Sream TV скачати?

Щоб насолоджуватися переглядом потрібно один раз виконати кілька простих кроків, пов’язаних з інсталяцією програвача ASM, без якого Ваш браузер буде видавати помилку.

Необхідно:

 • Перейти на сторінку по посиланню;
 • Зліва під логотипом побачите кнопку завантаження софта. Зверніть увагу на наявність версії для Андроїд. Тобто, можна навіть на мобільних пристроях переглядати трансляції:

Ace Stream TV – безкоштовний онлайн перегляд ТБ

 • Встановлюємо викачане З, після чого в браузер інтегрується Ace Stream P2P Multimedia Plug In, що дозволяє підключатися бенкетам до мовлення для підвищення якості зображення. Принцип схожий з torrent роздачею.

Рекомендується перед установкою закрийте всі програми на ПК. А ще розробники софта запевняють, що краще використовувати Yandex Browser або Mozilla Firefox. Але у мене в Google Chrome все відмінно працює.

 • Тепер можна сміливо вибирати будь-який канал на сайті Ейс Стрім ТБ. Тільки не сплутайте рекламний відео ролик (розміщений відразу під заголовком) з реальним мовленням, яке знаходиться під текстовим описом:

Ace Stream TV – безкоштовний онлайн перегляд ТБ

Якщо цікавлять канали у форматі HD, то в головному меню сайту є посилання на перелік.

Мінуси Ace TV Stream

 • Одним з недоліків сервісу я вважаю відсутність програми телепередач, де можна відстежувати за часом цікавлять події. Але це дрібниця, як мені здається.
 • Більш істотним чинником, здатним засмутити користувачів є періодичне «зависання картинки». Як я помітив, така поведінка характерна для спортивних каналів, особливо під час показу футбольних матчів Ліги Чемпіонів.
 • Все ж, без інсталяції додаткового ПО не обійтися. Такий підхід багатьом не подобається, на жаль, по-іншому ніяк. Повірте, Ви можете витратити багато часу на пошук альтернативних варіантів, але в підсумку повернетеся до даного рішення;
 • Реклама. Деколи трохи бісить, коли клацаєш по значку «Розгорнути на весь екран», і тут запускається додаткове вікно в браузері з рекламним контентом;
 • Деколи замість вікна перегляду відображається помилка «Ейс стрім не встановлений на Вашому комп’ютері», хоча раніше все було добре. У таких випадках слід спробувати відкрити сайт в іншому браузері або перевстановити плагін (дивіться інструкцію вище).

Я розповів про сервіс онлайн перегляду Ace TV Stream, який практично не має аналогів і стати в нагоді не тільки користувачам ноутбуків і стаціонарних ПК, але і власникам Android гаджетів. Ось я, наприклад, дивлюся ТБ на своїй телевізійній Android приставці.

З повагою, Віктор!