Як зареєструватися в контакті без номера телефону

409

Доброго дня. Незважаючи на заборону соціальної мережі VK в Україні, користувачі знайшли способи обійти блокування. Але багато нові «юзери» намагаються дізнатися, як зареєструватися в контакті без номера телефону, щоб не вказувати свої особисті дані. Рішення існує, і зараз розповім про декілька відповідних варіантах.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Зміни 2012 року
 • Створення віртуального номера
  • Pinger
  • SMSka
  • Receive SMS Online
  • Receive Free SMS
  • Який варіант краще?

Зміни 2012 року

Раніше можна було при реєстрації вказувати будь-який e-mail адресу, навіть «фэйковый». Але це призводило до створення безлічі облікових записів, якими користувалися зловмисники і шахраї. Щоб боротися з подібними явищами, керівництво ВК значно посилив порядок. З 2012 року потрібно було вказувати ще і номер телефону.

Але не всіх влаштовує такий розклад. Особливо, якщо враховувати, що бази номерів часто крадуть або «зливають» на продаж різним рекламним компаніям. Як результат, починають приходити SMS повідомлення з непотрібними пропозиціями. А іноді навіть надходять нав’язливі дзвінки. Навряд чи це комусь сподобається.

Дана інструкція створена для тих випадків, коли Ви не хочете розкривати певну інформацію про себе. АЛЕ пам’ятайте, не варто користуватися описаним способом для створення великої кількості дублікатів сторінок. Адміністрація соціальної мережі активно цьому перешкоджає.

Створення віртуального номера

Реєстрація в контакті без номера телефону зараз можлива з допомогою кількох сервісів, які дозволяють створити віртуальний №. Саме на нього будуть приходити СМС-ки з кодом підтвердження. Зараз розглянемо кілька онлайн-додатків, здатних вирішити нашу проблему.

Pinger

Інтерфейс цього ресурсу на англійській мові, але це не повинно перешкодити Вам, оскільки все гранично просто і зрозуміло. За послуги платити не доведеться – це плюс.

 • Переходимо за посиланням;
 • Бачимо дві кнопки – Login (Вхід) і Sign In (Реєстрація). Натискаємо на другу, придумуємо логін, пароль і вказуємо адресу електронної пошти. А можна авторизуватися за допомогою Google або Facebook;
 • Також є можливість встановити мобільні додатки для iOS або Android;
 • На наступному кроці відобразиться перелік номерів, які вільні. Вибирайте будь-який з них.
 • Тепер можете починати процедуру реєстрації Вконтакте, вказавши отриманий №, а повідомлення будуть відображатися в головному вікні програми:

Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Рекомендуємо:

 • Як використовувати додаток Zello рація
 • Вимикається комп’ютер під час гри: що робити?
 • Виправляємо помилку 1603 при установці Skype
 • Як поставити пароль на папку Віндовс

SMSka

Цей сайт має російськомовний інтерфейс. Для початку використання варто перейти на сторінку, пройти просту процедуру реєстрації, сплатити за покупку тимчасового номери (чисто символічна сума). Вам буде наданий №, який раніше ніде не «світився», що є перевагою.

Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Receive SMS Online

Самий простий, як на мене, сервіс. Його ключовими особливостями є безкоштовність і відсутність необхідності авторизуватися в системі.

Просто йдемо за посиланням, після напису «Select a number» побачите перелік номерів, що належать певним країнам (визначаєте по прапору).

Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Вибираєте будь і переходьте на сторінку, яка містить таблицю з усіма повідомленнями. Там буде вказано: від кого SMS, час отримання і текст. Ви легко зможете зрозуміти, яке повідомлення надійшло саме Вам.

Receive Free SMS

Принцип роботи даного ресурсу дуже схожий з попереднім. Після заходу на сайт, натискаєте будь № з переліку. Потім переглядаєте повідомлення у таблиці.

Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Варто відзначити, що з застосуванням перелічених сервісів можлива реєстрація не тільки в контакті без номера телефону, але і в інших соціальних мережах та інших сайтах. Де потрібно вводити мобільний нумер.

Який варіант краще?

Я розповів про кілька схожих методах, але вибір – за Вами. Хочете красивий інтерфейс російською – платіть. Але я вважаю, що достатньо і англомовних джерел. Тим більше, вони дозволяють швидко вирішити проблему, не вимагають введення особистих даних.

Хотілося б уточнити – якщо хочете зареєструватися Вконтакте з фейковим номером, то не забувайте вказувати правильний код країни:

Як зареєструватися в контакті без номера телефону

Бувають випадки, коли замість очікуваного СМС приходить повідомлення про те, що № зайнятий в даний момент. Тоді слід вибрати іншу послідовність цифр або перейти до іншого сервісу.

Як зареєструватися в контакті без номера телефону я розповів, вибір за Вами.

З повагою, Віктор!