Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

688

Доброго дня. Багато користувачів до цих пір вважають додаток Viber виключно мобільним. Сьогодні я хочу розвіяти цей міф, а ще розповісти про те, як встановити Вайбер на комп’ютер.

Офіційний сайт пропонує повноцінні версії безкоштовного софта для будь-якого обладнання. Насправді все легко, потрібно просто завантажити утиліту, виконати установку, після чого можна використовувати одночасно з продуктом для смартфонів.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Деякі особливості
 • Що необхідно зробити в першу чергу?
 • Установка Вайбер на ПК
 • Активуємо додаток вперше
 • Вийде завантажити Viber на ПК без мобільного гаджета?
 • Користуємося веб – версією, не завантажуючи

Деякі особливості

До того, як вирішите встановити прогу на комп’ютер, варто дізнатися про деякі особливості, які супроводжують цю програму:

 • можливість функціонування на будь-якій платформі. Працює на будь операційці, легко встановлювати на комп з Віндовс або Лінукс, багатьох приваблює саме це перевага;
 • тут ви знайдете безліч цікавих опцій, які купуються за гроші, крім того, є безкоштовні пропозиції. Це можуть бути стікери, з легкістю, замінюють стандартні смайли;
 • є функція автоматичної синхронізації, тобто всі наявні контакти друзів і знайомих з вашої телефонної книжки миттєво копіюються в подібний розділ облікового запису Вайбер на комп’ютері;
 • є зручна система повідомлень, що працює навіть при згорнутому додатку, можна користуватися онлайн дзвінками;
 • безкоштовне використання за все основні опції платити не доведеться;
 • можливість здійснення голосового дзвінка з відмінним звуком;
 • відправка текстових СМС з можливістю вставки стікерів і смайликів;
 • можна пов’язати свій профайл в месенджері з однієї з використовуваних соцмереж;
 • ні рекламних блоків;
 • можна створювати чати з кількома учасниками.

Що необхідно зробити в першу чергу?

Яким чином встановити додаток на комп’ютер? Якщо ви раніше змогли встановити браузер або якийсь редактор текстів, то все вийде швидко.

Слід зайти на сайт розробника: http://viber.com. Завантажити утиліту на ПК можна російськомовну, для цього натискаєте на блок зеленого кольору з завантаженням Viber Desktop.

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

Можете використовувати пряме посилання: Завантажити Viber на комп’ютер (Офіційна російська версія).

Краще скачувати саме з основного ресурсу компанії, тому як тут ви завжди знайдете саму нову прогу, русифіковану, безкоштовну, без вірусів і шкідливого ПЗ.

Це стосується завантаження безкоштовних утиліт. Установник для комп’ютера важить приблизно вісімдесят п’ять мегабайт, при цьому регулярно програма оновлюється. Встановити Viber без проходження тривалої реєстрації можна в будь-який час, надсилання платних повідомлень не потрібно. Утиліта взаємодіє зі всіма новими версіями Вінди.

Установка Вайбер на ПК

Отже, ви перейшли на сайт, далі слід виконати наступні дії:

 • вибираєте папку, куди буде збережено інсталятор;
 • після скачування відкриваєте вказаний каталог і запускаєте файл ViberSetup.exe;
 • на першому кроці можете перейти за посиланням і прочитати угоду користувача або просто підтверджуєте свою згоду з ним і тиснете Install;

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

 • під час завантаження на дисплеї комп’ютера з’явиться зелена смужка, що показує статус установки Вайбера. А в кінці побачите кнопку “Close” (Закрити), за якою клікаємо мишкою і переходимо до налаштування додатка;
 • Відкриється спецокошко, якщо мобільний додаток у вас вже є (переходьте до подальших кроків), відзначите, що відсутній, надійде пропозиція встановити для початку утиліту на гаджет;

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

 • вказуєте номер стільникового, при необхідності змінюємо код, вибравши потрібну країну;
 • клікаєте по кнопці фіолетового кольору «Продовжити»;

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

 • на телефон прийде номер активації (код з декількох цифр, частіше всього 4-6);
 • прийде повідомлення з паролем, необхідно вписати його у відповідне поле.

З недавніх пір активаційний код не відправляється. Замість цього потрібно відсканувати QR-код, зображений на моніторі, за допомогою смартфона. Про це буде сказано далі.

Активуємо додаток вперше

Установка Вайбера на комп’ютері завершиться, і він буде включений автоматично. Після введення телефонного номера побачите чорно-білий QR-код з пропозицією активувати програмне забезпечення.

На мобільному пристрої включаємо доступ до інтернету, і клієнт Viber попросить надати доступ до камери смартфона. Достатньо лише навести рамку на дисплей монітора, гаджет сам прочитає цей пін, підтвердить легальність використання вашого облікового запису на двох апаратах.

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

У додатку Вайбер для комп’ютера з’явиться статус “Успішно”. Залишиться лише клинкуть по кнопці “Відкрити…”. Останній штрих – перенесення контактів і листування. Для цього виконуємо синхронізацію:

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

Для «десятки» створювали спецверсію, що отримала назву modern application. Це додаток розроблено спеціально для самої нової операційки від Microsoft. От тільки ті, хто вже використовував її замість стандартного файлу, не радять спробувати новинку. Так що краще користуйтеся класичним софтом.

Після проходження цих кроків, прога буде готова до функціонування. Поступово будуть завантажені контакти, діалоги і аватарки. Процедура може тривати навіть кілька годин.

Корисний контент:

 • Як встановити на Андроїд рут права – відкрити Root доступ
 • Як перевірити телефон на віруси через комп’ютер або онлайн
 • Як видалити конфіденційні дані на Вашому iPhone без можливості подальшого відновлення?
 • Як встановити Skype на комп’ютері покроково
 • Як обрізати відео на комп’ютері без програм

Вийде завантажити Viber на ПК без мобільного гаджета?

Якщо вам не хочеться встановлювати додаток на телефон, розповім про ще один метод – використання емулятора Андроїд. Виходить, що встановити Вайбер на ПК без сімки і смартфона вийде через спеціалізоване пропозицію, аналогічне операційці для гаджетів свого роду система в системі. Блу Стакс знайдете у розробника – http://www.bluestacks.com.

Коли інсталяцію буде завершено, перейдіть в учетку Гугл і далі Гугл Плей.

Шукайте Вайбер.

Як встановити Вайбер на компютер – з телефоном і без

Знадобиться ще виконання активації – натискаєте «Продовжити». Пишіть свій № телефону, це важливо, щоб зробити реєстрацію в месенджері. Якщо ви вже на смартфоні використовували Вайбер, то потрібно зчитування QR-коду, про це вже згадував.

Є вихід і для тих, хто не заводив профіль у Google – встановіть з допомогою APK Вайбер, він розташований тут: Завантажити Viber apk

Слід зайти в папку “Завантаження” у вікні емулятора Андроїд, знайти завантажений apk файл viber і тапнути по ньому пальцем, буде розпочато встановлення. Потім по черзі виконуються всі вищеописані дії.

Такий метод стане помічником, якщо:

 • немає смартфона;
 • хочете використовувати інший профіль;
 • сімка, зареєстрована в Вайбере, виявилася недоступною.

За дану утиліту не потрібно платити, до того ж вона переведена на російську. Займе десь три мегабайти пам’яті, при цьому користувачу стає доступний месенджер, а також інші пропозиції для Андроїда. Сервіс вважатиме, що працює з версією з мобільника, а не з комп’ютера, хоча насправді ви будете працювати саме з ПК.

Користуємося веб – версією, не завантажуючи

Viber онлайн не передбачено. Можна переходити в свій профайл, поповнювати баланс, для дзвінків на мобільний, але на цьому все. Розробники ще не надають опцію такого типу для сервісу (хоча Веб WhatsApp функціонує вже давно). У будь-якому випадку потрібно буде встановити програму на ПК.

Чи варто чекати появи веб Вайбера? Швидше за все – так. Онлайн використання софта є досить популярним, так що більша частина клієнтів стане відразу ж використати його.

Цей продукт є суперуниверсальным, адже його легко встановити на всі типи платформ. Програми створені не тільки для мобільних операційних систем, але і для Лінукс, Віндовс і Mac. Цікаво, що Вайбер для сімки Віндовс був розроблений одним з перших для користувачів стаціонарних ПК.

Комп’ютерна версія сервісу є відмінним програмним пропозицією, здатним зробити спілкування в мережі комфортним. Ви можете скористатися клавіатурою і нормальним екраном, не потрібно якихось ще ресурсів, інструментарій простий і зрозумілий.

Краще користуватися найбільш свіжими пропозиціями, тому як оновлення виходять із завидною регулярністю. Як встановити Вайбер на комп’ютер? Можете зробити це легко і швидко, платити нічого не потрібно, продукт русифікований. Всі необхідні локалізації вже знаходяться в комплекті інсталятора. Якщо виникли питання, задавайте в коментарях. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб не пропускати самий цікавий і потрібний матеріал.

З повагою, Віктор!