Windows 10 засмучує, Apple – запрошує!

420

В операційній системі Віндовс 10 була виявлена чергова неприємна помилка, яка виявляється у процесі копіювання файлів на пристроях з ОС Андроїд.

Якщо підключити гаджет до комп’ютера за допомогою кабелю USB, то при спробі скопіювати певні дані з однієї папки смартфона в іншу можлива втрата інформації – не всі файли будуть перенесені.

Проблема виникає саме через несправність “Провідника” Windows 10, за допомогою якого користувачі намагаються оперувати файловою системою Android. Наприклад, Ви підключаєте телефон до ноутбука і хочете перенести дані з внутрішньої пам’яті гаджета на карту microSD. Саме в таких ситуаціях реальна втрата при передачі.

Варто відзначити, що ніяких повідомлень про збої Ви не побачите. Віндовс завершить процедуру успішно, але потім може виявитися, що не всі файли були переміщені в папку призначення. Тому, до усунення помилки рекомендується використовувати менеджер, встановлений на мобільному девайсі.

Apple запрошує на презентацію новинок

12 вересня 2017 року відбудеться довгоочікувана презентація, в рамках якої будуть представлені не тільки дві моделі iPhone 7S і 7S Plus, але і ювілейні моделі iPhone 8. Крім того, запрошені зможуть оцінити нові Apple Watch і дізнаються про унікальні особливості iOS 11.

Windows 10 засмучує, Apple – запрошує!

Також, стало відомо, що флагманська різновид Айфон 8 буде оснащена лицьовим сканером. А для голосової помічниці Siri тепер можна використовувати новий спосіб – досить натиснути і утримувати блокує кнопку на корпусі. Це пов’язано з тим, що клавішу “Home” прибрана з передньої панелі. А замість звичного сканера відбитків Touch ID новинка отримала просунуту сенсор Face ID – знімає блокування з пристрою після сканування обличчя власника.