Samsung представить galaxy s21 fe 4 січня, а офіційний запуск відбудеться незабаром після цього

23

Раніше повідомлялося, що презентація galaxy s21 fe відбудеться під час ces 2022, а це означає, що samsung може оголосити про це в період з 5 по 8 січня. Тим не менш, один типстер вважає, що корейський гігант приступить до запуску раніше, стверджуючи, що подія відбудеться 4 січня.

Samsung анонсувала galaxy s20 fe у вересні, так що це означає, що компанія відкладає запуск наступника майже на п’ять місяців, і це може мати негативний вплив на його продажі.

Вся напівпровідникова промисловість вражена нестачею чіпів, навіть apple, тому samsung не хотіла б нічого більше, ніж випустити galaxy s21 fe раніше, особливо враховуючи, що galaxy s20 fe так добре себе показав в сша. За словами джона проссера, samsung не збирається приймати попередні замовлення на galaxy s21 fe, припускаючи, що у нього може бути достатній запас цієї моделі, який готовий до постачання клієнтам в найкоротші терміни.

Проссер стверджує, що офіційний запуск чемпіона по співвідношенню ціна-якість відбудеться 11 січня, і хоча це відмінна новина для багатьох клієнтів, які бажають придбати флагман, який не вимагає великих витрат на гаманець, майте на увазі, що випуск galaxy s22 буде не за горами. Повідомляється, що samsung почне масове виробництво серії galaxy s22 в перший тиждень грудня, при цьому попередні замовлення почнуться з 7 лютого.

Якщо припустити, що ціна galaxy s21 fe досить конкурентоспроможна, samsung може отримати достатній прибуток від випуску майбутнього телефону, в іншому випадку запуск продукту може виявитися зайвим.