Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

352

Доброго дня. Ні для кого не секрет, що соціальна мережа ВКонтакте з дивних причин посилила свою політику щодо аудіо контенту. Ще в минулому році дев’ятнадцятого грудня був заблокований доступ до відкритого API ресурсу, так що основна частина софта, призначеного для прослуховування та завантаження музики, стала неактуальна. Хочу поговорити з вами про те, як з ВК скачати музику на комп’ютер, можливо це? Розробники соцмережі блокують майже всі розширення, але кілька варіантів, які поки працюють, ще є.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Можливості браузерів
 • Допомога програм – VKMusic
 • Завантаження online
  • Download music-vkontakte
  • Kissvk.com
  • Music 7s

Можливості браузерів

Кожен музичний файл має свій власний окремий адресу, через нього він і відтворюється. Нам не видно місце зберігання треку, але ми легко можемо подивитися посилання в коді сторінки. Для цього необхідно клікнути по зацікавила вас пісні правою кнопкою миші і вибрати «Вихідний код». Також можна виконати наступні дії:

 • відкрити сторінку зі своїми музичними композиціями ВКонтакте;
 • натиснути на комп’ютері одночасно комбінацію Shift + Ctrl + I , щоб з’явилося меню інструментів;
 • у панелі, перейдіть в розділ “Network”;
 • нижче праворуч активуємо опцію “Disable cache”, а потім переходимо на вкладку “Media”;
 • включаєте на програвання потрібний трек;

Зверніть увагу, що деякі записи з недавніх пір доступні тільки по підписці через вимогу правовласників.

 • у нижній частині відкриється посилання на цей трек, двічі натискаєте на нього, і він буде відкритий в передвстановленому програвачі вашого браузера (нове вікно):

 • тепер легко завантажити на комп’ютер, натиснувши на стрілочку або через контекстне меню правої копки мишки – “Зберегти як…”.

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Варто вказати місце збереження музики. Хочу відзначити один невеликий недолік такого способу – в ім’я завантаженого треку будуть букви і цифри, так що необхідно самому поміняти йому ім’я.

Ще один варіант, пов’язаний з браузером – під час прослуховування музики за допомогою такого сервісу, композиції зберігаються в тимчасових теках, іншими словами, в кеші. З соцмережею “ВКонтакте” відбувається те ж саме, просто необхідно подивитися місце їх зберігання:

 • в Гугл Chrome можете перейти по такому шляху:

%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default\Cache

 • Опера:

%LOCALAPPDATA%\Opera Software\Opera Stable\Cache

 • Мозілла Firefox:

%LOCALAPPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\Имя_профиля\Cache

Невелика порада: Щоб швидше потрапити в потрібне місце, натисніть Win+R, введіть команду:

%LOCALAPPDATA%

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Так Ви відразу перейдете в каталог, де розташовані подальші папки для пошуку музики (дивіться шляху вище).

Після того, як ви зайдете в таку папку, знайдете там об’єкти з невідомим розширенням і назвами. Які подальші дії? Якщо ви прослуховували треки прямо тепер, то є можливість осортировать файли по даті, зазвичай подібні об’єкти розташовані зверху. Далі слід знайти один файл і натиснути F2 (перейменувати), після чого до нього дописуєте mp3 розширення після найменування і точки.

Після перейменування об’єкта виникне іконка плеєра. Відкрийте трек і прослухайте. Звучить потрібна музика? Вітаю, у вас вийшло, і конкретний файл знайдений.

Допомога програм – VKMusic

Варіанти, щоб скачувати музика ВК, доступні різні. Ті, про які я розповім далі, не надто елементарні і займуть більше часу, але вони дуже дієві.

VKMusic є додатком, створеним для того, щоб скачати або знайти музику з ВКонтакте на комп’ютер, платити за нього не треба. Більш того, утиліта допоможе завантажити аудіо контент з сервісів Youtube, Однокласники, Рутюб, Яндекс, Маил.ру та інших. У софта зручне і зрозуміле оформлення. Для скачування музики доведеться пройти авторизацію (вказавши логін і пароль ВК), після цього вам буде надано повний доступ до всього функціоналу без обмежень.

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Для активації завантаження виділяєте мишкою найменування композиції і клікаєте додавання закачування, після чого розпочнеться завантаження. Файли VKMusic відразу відправляє на диск C, так що у налаштуваннях міняйте шлях, для цього просто вкажіть необхідну папку.

Варто зазначити, що тут можна послухати, подивитися бітрейт і отримати дані про виконавця. Крім цього, прослуховувати завантажені пісні можна відразу в ПО, для цього передбачений спеціальний плеєр.

Непогана програма для скачування музики Вконтакте. Це моя особиста думка. А як Вам?
Зазначу, що не так давно з входом в акаунт була проблема, але трохи пізніше функції сервісу були відновлені, так що поки ресурс працює без нарікань. Крім того, деякі антивіруси “лаються” на інсталятор утиліти з офіційного сайту.

Завантаження online

Ще одним хорошим методом для безоплатній та оперативної завантаження на комп’ютер музики з ВКонтакте вважається ресурс audilka.com. Перед початком роботи слід дати згоду на доступ до каталогу у вашому профайлі ВК. Далі в пошуковому рядку можна починати підшукувати потрібні аудіофайли. Також треки легко пошукати в плейлисті.

Оновлення за грудень 2017 року: сервіс Аудилка не працює!

Download music-vkontakte

Це розширення для браузера володіє великим і ефективним функціоналом, тут можна знайти великий асортимент різноманітних фільтрів і опцій. Наприклад, ви можете скачати музику на комп’ютер зі своєї сторінки Вконтакті, знайти її у друзів або в групах.

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Якщо вибираєте «Я», то контент завантажується з вашого облікового запису. Можете зазначати, звідки ви ходите скопіювати пісні: з альбому, стіни, з найпопулярніших. Якщо сервіс не знаходить ваше аудіо, необхідно дозволити доступ до нього через спецссылку.

У травні цього року оформлення та навігація ресурсу оновилися. Але функція завантаження треків, на щастя, залишилася. Необхідно лише поставити розширення з даного сайту використовуваний браузер, після цього на даному сайті будуть видні всі пісні з вашого профілю ВК.

Kissvk.com

Цей сайт також допоможе в досягненні мети. Щоб максимально використовувати його можливості, необхідно:

 • зайти на ресурс;
 • натиснути клавішу «Увійти і завантажити», вона зеленого кольору;
 • спливе віконце, де необхідно дати згоду на доступ до аудіо контенту ВКонтакте.

Для того щоб всі об’єкти були видні і їх можна було завантажувати, необхідно в параметрах приватності встановити всіх користувачів, біля підпункту «Хто бачить список моїх аудіозаписів».

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Переваги:

 • ніякої софт встановлювати не потрібно;
 • можливості сервісу надаються безкоштовно;
 • не вимагається введення пароля;
 • можна завантажувати на будь-який пристрій;
 • висока швидкість скачування.

Корисний контент:

 • Як скасувати підписку в Appstore на непотрібні сервіси
 • Як написати самому собі в ВК 2017 – нові способи і відео
 • Як дізнатися, яка відеокарта стоїть на комп’ютері Віндовс
 • Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях
 • Як перевести гроші з Мегафона на Мегафон?

Music 7s

Сайт повністю відповідає оформленню та стилістики нового ВКонтакте. Він також допоможе завантажити улюблені пісні з цієї соцмережі на комп’ютер. Необхідно потрапити на сайт сервісу і зайти в меню, воно розташоване з лівого боку у верхній стороні. Після його відкриття обираєте пункт з вашими аудіозаписами. Тиснете клавішу отримання списку пісень. Ви будете переотправлены на вкладку, де треба буде дозвіл доступу до аккаунту. На сайті є розділи з популярними треками, новинками.

Як з ВК скачати музику на компютер – додатки, онлайн сервіси

Якщо у вашому профілі більше 2000 пісень, браузер може трохи гальмувати, бо як буде завантажуватися весь ваш каталог. При цьому зі своєю основною задачею ресурс справляється ідеально.

Як з ВК скачати музику на комп’ютер? Як бачите, можливостей залишається не так багато, але вони все ж є. Можете скористатися одним з перерахованих вище. А може бути, ви знаєте ще якийсь варіант? Діліться думками і досвідом у коментарях, буде цікаво почитати.

З повагою, Віктор!