Msi випустила 34-дюймовий ігровий монітор optix mpg341qr з роздільною здатністю 1440р і частотою 144 гц

26

Компанія msi офіційно представила монітор optix mpg341qr ігрового рівня, про підготовку якого повідомлялося на початку минулого літа. Пристрій виконаний на матриці ips розміром 34 дюйми по діагоналі.

Тут і нижче зображення msi

Застосована панель формату uwqhd з роздільною здатністю 3440 x 1440 пікселів. Пікова яскравість досягає 550 ніт, контрастність-1000: 1. Кути огляду по горизонталі і вертикалі складають до 178 градусів.

Монітор володіє часом відгуку в 1 мс і частотою оновлення 144 гц. Забезпечується можливість відтворення 1,07 млрд колірних відтінків.

Вбудований kvm-перемикач дозволяє швидко переходити від програми до додатка на різних комп’ютерах. Реалізована сумісність з технологією nvidia g-sync, яка допомагає підвищити плавність ігрового процесу.

У тильній частині корпусу є фірмова багатобарвне підсвічування mystic light. Вона може функціонувати в такт програється музики.

За допомогою підставки можна регулювати кути нахилу і повороту дисплея, а також змінювати його висоту по відношенню до поверхні робочого столу. Технології anti-flicker і less blue light знижують навантаження на очі під час тривалої роботи.