Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

335

Доброго дня. Не так давно моя знайома попросила про допомогу: на смартфон Xiaomi вона намагалася завантажити додаток в офіційному магазині Google, але виникла RH-01 помилка Плей Маркет. Що робити в таких випадках? Найдивніше, що додаток навіть не встигло завантажитися, а на екрані з’явилося наступне повідомлення:

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як виправити помилку при отриманні даних з сервера?
  • Перезавантажуємо пристрій
  • Очищення «сміття»
  • Оптимізація дати і часу
  • Нарощування облікового запису

Як виправити помилку при отриманні даних з сервера?

Існує кілька простих і перевірених методів, які нам довелося випробувати «на власне шкурі». Почну з самого примітивного.

Перезавантажуємо пристрій

Погодьтеся, немає нічого простіше: затисніть кнопку вимикання, щоб відобразити наступне меню (його зовнішній вигляд може не співпадати з наведеними нижче, але принцип той же):

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

Якщо пункт «Перезавантаження» (Restart) відсутня, то просто вимикаємо гаджет (Shutdown) і через пару хвилин знову включаємо.

Очищення «сміття»

Ні для кого не секрет, що в процесі роботи додатків Android скупчується чимало «мотлоху», який захаращує файлову систему і призводить до збоїв. Помилка RH 01 Play Market на телефоні також може виникати з-за кешу сервісів Google. Що робити? Його потрібно періодично видаляти ручним способом або з допомогою сторонніх оптимізаторів (клінерів).

Наступна інструкція є універсальною, хоча назва і розташування елементів може відрізнятися. Але суть від цього не зміниться:

 • Заходимо в головні налаштування смартфона, натиснувши на значок «шестірня». У ранніх версіях Android він може виглядати по-іншому:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

 • Коли параметри завантажаться, знаходимо пункт «Додатки»:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

 • Гортаємо перелік, поки не знайдемо програму «Сервіси Google Play. Натискаємо на це назва для відкриття детального огляду:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

 • Зітріть всі дані утиліти і кеш, тапнув по відповідних кнопок. Ще раз підкреслю, що на Вашому пристрої все може виглядати інакше:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

 • Повертаємося до переліку додатків і проробляємо описані вище маніпуляції ще для парочки сервісів: Google Service Framwork, Googl Play Market.

Бажано після всіх дій перезавантажити «тіло» і спробувати зайти в маркет. Помилка RH 01 повинна зникнути. Як виправити, якщо вона знову з’являється? Розглянемо наступний спосіб.

Рекомендуємо:

 • Виправляємо помилку AppHangB1
 • 5 порад для Google Play
 • ТОП 7 лайфхаков для Google Play, без яких не обійтися!
 • Виправляємо помилку «Мережевий адаптер не має допустимих параметрів IP»

Оптимізація дати і часу

Ви будете здивовані, але, якщо на смартфоні вказані неправильні значення часу, то це часто призводить до дефектів у роботі програм. Потрібно просто зайти у відповідний розділ налаштувань:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

Швидше за все, дані про часовому поясі виходять в результаті синхронізації з мережею. Слід зняти галочки, щоб розблокувати закриті опції і вказати правильний час вручну:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

Якщо і це не допомогло, то переходимо до радикальних заходів.

Автор радить:

 • Виправляємо помилку Java Virtual Machine Launcher в іграх
 • Виправляємо помилку Vulkan-1.dll в Doom
 • Виправляємо помилку при направленні команди Excel
 • Виправляємо помилку На комп’ютері відсутній d3dx9_43.dll»

Нарощування облікового запису

Потрібно в налаштуваннях відшукати пункт «Облікові записи», а всередині Google – вибрати свій обліковий запис:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

В залежності від версії Андроїд, кнопка «Видалити» може бути винесена окремо під переліком синхронізації, або ж для її відображення потрібно натиснути на адресу електронної пошти Gmail:

Виправляємо помилку RH-01 в Google Play

Не забувайте зберігати всі важливі дані, які не були синхронізовані, інакше вони очистяться в результаті подібних маніпуляцій.

Залишилося тільки перезавантажити свій девайс і заново додати обліковий запис, вказавши email і пароль (як при першому запуску). До речі, саме цей метод допоміг моїй знайомій вирішити проблему і зрозуміти, чому Плей Маркет видає помилку RH 01.

Сподіваюся, у Вас теж все вийшло. Можливо, Вам відомі інші шляхи вирішення такої неприємної ситуації. Поділіться ними в коментарях, будь ласка.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+