На відновлені пристрої налаштування за замовчуванням, щоб продовжити увійдіть в акаунт Google – що робити?

853

Доброго дня. Нерідко користувачі Андроїд пристроїв стикаються з проблемою – після повного скидання (Hard Reset) вони не можуть підключити свій обліковий запис Гугл, а на екрані з’являється повідомлення «на відновлені пристрої налаштування за замовчуванням, щоб продовжити увійдіть в акаунт Google. Що робити в такій ситуації, як виправити помилку. Рішення є, і він універсальний для будь-якої моделі, незалежно від виробника – LG, Samsung, Lenovo і т. д.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Суть проблеми
  • На відновлені пристрої налаштування за замовчуванням – що робити?
  • Виконуємо скидання налаштувань облікового запису Google
  • Обнулення ліцензій DRM
  • Утиліта Development Settings

Суть проблеми

На жаль, не всі користувачі пам’ятають прив’язаний раніше до смартфону e-mail і пароль. А якщо ввести неправильні дані, то відобразитися захисне повідомлення – «Увійдіть в один з акаунтів власників даного пристрою. Подібне нововведення з’явилося в версії Android 5.0 і покликане підвищити рівень безпеки, щоб ніхто сторонній не зміг отримати доступ до гаджету.

З одного боку – це правильно. Але що робити, якщо людина реально не пам’ятає авторизационную інформацію, а вказати іншу адресу електронної пошти не виходить? Тоді варто вдатися до моєї інструкції, де буде описано декілька нескладних методів усунення проблеми.

На відновлені пристрої налаштування за замовчуванням – що робити?

Найпростіший метод полягає у відключенні інтернет з’єднання. Досить вимкнути WiFi і передачу даних на телефоні, або ж на час вийняти SIM-карту, відключити роутер від харчування. Як тільки система не зможе встановити зв’язок з сервером перевірки, цей крок буде проігноровано.

На відновлені пристрої налаштування за замовчуванням, щоб продовжити увійдіть в акаунт Google – що робити?

А Ви знаєте про онлайн-сервісі Google Account Recovery? Він дозволяє усунути дефекти зі входом в Гугл. Всі операції проводяться в браузері, без участі телефону.

Виконуємо скидання налаштувань облікового запису Google

Вищеописаний спосіб не завжди виявляється корисним. Якщо у Вашому випадку це так, тоді переходимо до більш радикального вирішення. Нам потрібно потрапити в налаштування смартфона. Але зробити це звичним способом не вийти, оскільки на екрані є блокуючу повідомлення. Робимо наступним чином:

  • Обов’язково вибираємо російську мову в якості головного відразу після запуску пристрою;
  • Натискаємо знизу на кнопку «Home» (Будиночок) і утримуємо її кілька секунд, щоб запустилося пошукове додаток Гугл;
  • Тепер у рядку вводимо запит – «налаштування» і нижче бачимо знайдений результат, за яким тапа пальцем і опиняємося в потрібному місці;
  • Далі – справа техніки. В залежності від версії Android, потрібно відшукати пункт, який відповідає за скидання даних облікового запису. Найчастіше він називається «Відновлення та скидання»:

На відновлені пристрої налаштування за замовчуванням, щоб продовжити увійдіть в акаунт Google – що робити?

Якщо написане вище не зовсім зрозуміло, то можете переглянути наочне відео:

Обнулення ліцензій DRM

Що це за «дичину» – я розповідав тут. Не буду повторюватися і сильно заглиблюватися в теорію. Зазначу, що даний метод слід застосовувати тільки тоді, коли перші два варіанти не спрацювали. До речі, не на всіх моделях це спрацює. Але на телефон Huawei Honor A5 (у моєї дружини такий) все вийшло.

Слід запастися кабелем OTG, щоб можна було підключити USB-флешку до мобільного гаджету. Знову ж таки, не всі девайси підтримують подібний функціонал. Подальші дії показані у відео-інструкції нижче.

Відразу попереджу, що після підключення накопичувача до смартфону може пройти чимало часу, доки станеться повне визначення носія.

Утиліта Development Settings

Програма надає доступ до інструментів для розробників, серед яких можна відшукати «Налаштування» і скинути облікового запису, ка було описано у другому рішенні. Знову ж таки, знадобитися флешка з додатком DevSettings і OTG кабель. Всі маніпуляції покроково описано в ролику:

Ще один важливий момент – не намагайтеся перепрошивати телефон для усунення проблеми. Цей варіант вже безрезультатно випробуваний багатьма. Справа в тому, що до облікового запису прив’язується не номер версії ОС (прошивки), а заводський № самого апарату. І ніякі програмні зміни не зможуть змінити дану інформацію.

Тепер Ви знаєте що робити, якщо після скидання з’являється повідомлення «на відновлені пристрої налаштування за замовчуванням, щоб продовжити увійдіть в акаунт Google. Можливо. Вам відомі інші шляхи обходу блокування – поділіться ними в коментарях.

З повагою, Віктор!