Хостинг Timeweb.ru з вбудованим конструктором сайтів

411

Доброго дня. Якщо мають намір створити сайт, то, крім реєстрації домену, необхідно перенести файли на хостинг Timeweb.ru (або інший). Чому я рекомендую саме цей варіант – дізнаєтеся з сьогоднішнього огляду.

Переваги Таймвеб

У свій час я перепробував чимало хостингів, але частенько стикається з певними проблемами:

 • Погана служба підтримки, яка або взагалі не відповідала на мої запитання, або ж робилося це дуже непрофесійно;
 • Відсутня інтуїтивно зрозуміла панель управління, доводилося витрачати чимало часу на вивчення інтерфейсу;
 • Тарифи змінювалися в більшу сторону без будь-яких повідомлень (спочатку платив 70 рублів на місяць, але за півроку вартість зросла до 250);
 • Нерідко виникали проблеми з обладнанням, сайт не функціонував по кілька годин на добу. І це не було пов’язано з запланованими технічними роботами.

Коли кількість моїх ресурсів початок збільшуватися, вирішив провести експеримент: переніс на різні сайти, раніше не використовувані мною хостинги. Одним з них був Timeweb.ru.

Ось які переваги цього сервісу хотів би виділити:

 • Безліч акцій для постійних користувачів і нових клієнтів. Приміром, якщо переносити сайт від іншого хостера в Таймвеб, то надається 3 місяці безкоштовно і домен у подарунок. Або ж крута знижка на виділений сервер при оплаті на рік;
 • Є конструктор, що дозволяє створювати круті сторінки-лэндинги для будь-яких бізнес цілей;
 • Велика різноманітність тарифів і різного устаткування для рішення широкого діапазону завдань;
 • Компанія присутня на ринку більше десяти років, в ній працюють досвідчені фахівці, які готові забезпечити якісну технічну підтримку;
 • Великим плюсом є власна панель управління, яка відрізняється простотою і необмеженими можливостями:

Хостинг Timeweb.ru з вбудованим конструктором сайтів

Можна керувати доменами, базами даних, FTP акаунтами; встановлювати популярні CMS, переглядати статистику і фінансову звітність. Всі дані розділені на вкладки (ліворуч), а в основній частині вікна відображаються опції та інші дані. Дуже зручно!

 • Можна відправляти і отримувати пошту за допомогою поштового домену. При цьому вся переписка буде надійно захищена від вірусів і спаму з допомогою інструментів від лабораторії Касперського;
 • Для додаткової безпеки сервера можна замовити SSL сертифікат Comodo;
 • Є своє співтовариство, в якому спілкуються тисячі клієнтів. Там можна дізнатися багато нового, знайти вирішення актуальних проблем.

Timeweb – авторизація користувача

Щоб почати використання хостингу Таймвеб, слід спочатку зареєструватися, пройшовши за посиланням. Якщо вже це зробили, то зверху клікаєм по написи “Вхід для клієнтів”:

Хостинг Timeweb.ru з вбудованим конструктором сайтів

“Новачкам” спочатку необхідно вибрати у верхньому меню бажаний розділ послуг (хостинг, домен, VDS, виділений сервер або домен), ознайомитися з описом пропозицій і тарифами. Потім натискаєте на кнопку “Розмістити сайт”:

Хостинг Timeweb.ru з вбудованим конструктором сайтів

Зверніть увагу, що можна попросити фахівців Timeweb.ruі вони безкоштовно перенесуть Ваш сайт з будь-якого хостингу і виконають коректне налаштування.

Також, надається 10 днів на тестування, протягом яких Ви не платите ні єдиного рубля. Круто, погодьтеся?

Пропоную подивитися відео огляд цього сервісу:

Якщо мої відгуки Вас надихнули, рекомендую перейти на сайт хостингу Timeweb, ознайомитися з крутими умовами і скористатися великим функціоналом сервісу!

З повагою, Віктор!