Клуб Складчик: економія на корисних покупки

317

Доброго дня. Я постійно перебуваю у пошуку різних поліпшень для своїх сайтів. Намагаюся використовувати сучасні інструменти оптимізації і захисту контенту. Не так давно зареєструвався на сайті “Складчик ком”, який вигідно відрізняється від аналогічних проектів-складчин. Зараз розповім, у чому переваги даного ресурсу, що на ньому можна знайти, і як реально економити на покупках.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як все починалося?
 • Як стати учасником складчини?
 • Переваги сайту “Складчик”

Як все починалося?

Як-то раз я збентежився розкруткою свого аккаунта в Instagram. На зарубіжних ресурсах знайшов цікавий скрипт, який дозволяє автоматизувати процес: планувати пости, відправляти повідомлення, ставити лайки. Але вартість його була не дуже прийнятною (понад 400 доларів).

Знайомий підказав цікавий спосіб: зареєструватися на сайті “Клуб Складчик”, створити тему на форумі у відповідному розділі. Потім потрібно дочекатися, поки зберуться бажаючі “скинутися” грошима на покупку даного продукту.

У підсумку, знайшлося 28 осіб, та сума внеску кожного склала всього 15 доларів. Це вже зовсім інша справа. Я придбав скрипт, створив сервіс Instaru, якими вже користується кілька сотень людей.

Відчувши смак економії, я почав шукати інші корисні “фішки” для своїх проектів, придбав зі знижкою чимало плагінів і шаблонів для WordPress.

Як стати учасником складчини?

Необхідно відкрити в браузері сайт Клуб ЦДС “Складчик” – skladchik.com. Потім у правому верхньому кутку натиснути на посилання “Зареєструватися”:

Клуб Складчик: економія на корисних покупки

Процедура доволі типова – вводимо адресу електронної пошти, придумуємо логін і пароль. Після відправки форми на email прийде лист з підтвердженням. Як тільки Ви клацніть по вкладеної посиланням, станете учасником сервісу.

Обов’язково ознайомтеся з правилами, перш ніж брати участь у зборі коштів або створювати свої складчини:

Клуб Складчик: економія на корисних покупки

Якщо все влаштовує, можете приступати до пошуку цікавих матеріалів. Ось тут Вас чекає великий сюрприз: тем на форумі незліченна безліч. Всі вони розділені за категоріями для зручності. А всередині рубрик вкладені підрозділи з темами. Відразу скажу – це справа сильно затягує. Можна витратити не одну годину, день, поринувши у світ “халяви”.

Рекомендуємо:

 • Kwork — незамінний помічник блогера
 • Глючить Касперський на компі — видаляємо його повністю
 • Скидання системи Windows 7 до заводських налаштувань
 • Нова соціальна мережа Nimses – в чому прикол?

Переваги сайту “Складчик”

 • Швидка реєстрація та модерація – не потрібно вичікувати добу, поки Ваш акаунт активують і зможете почати користуватися ресурсом;
 • Простий інтерфейс, зрозуміла навігація – заплутатися просто неможливо, навіть якщо Ви новачок;
 • Великий вибір інфопродуктів, програмного забезпечення не тільки вітчизняних розробників, але і зарубіжних;
 • “Товари на будь-який смак: для вебмайстрів, перекладачів, просування сайтів, здоров’я, хобі та захоплень, дизайнерів, програмістів тощо;
 • За багато років роботи (з 2010 року) сформувалася здорова атмосфера довіри між учасниками, ймовірність обміну мінімальна. У будь-якому випадку, слід уважно читати умови угоди, опис пропонованого продукту, щоб потім не виникали непорозуміння;
 • Можна не тільки приєднаються до існуючих складчинам, але і створювати свої, залучати інших учасників.

Клуб Складчик: економія на корисних покупки

Ця тема мені дуже подобається. Реально, навіщо платити сотні доларів за курси, програми, якщо можна скоротити витрати в 10-20 разів. І в цьому немає нічого незаконного. Наприклад, розробники самі пропонують купувати ліцензію на додаток для десяти комп’ютерів. Але навіщо мені одному платити великі гроші і отримувати ключ на 10 компів, якщо можна розділити вартість між десятьма різними людьми, яким потрібен цей софт. Логічно?

Впевнений, що на сайті “Складчик.ком” Ви знайдете багато цікавого й корисного для особистісного розвитку і просування свого бізнесу.

З повагою, Віктор!