Особистий кабінет Білайн – вхід з мобільного пристрою

304

Доброго дня. Оператори стільникового зв’язку роблять все можливе, щоб утримати і зацікавити свого клієнта. Зараз можна самостійно управляти своїми опціями, тарифним планом, незалежно від місцезнаходження. Сьогодні ми поговоримо про те, як здійснюється особистий кабінет Білайн вхід з мобільного, для чого він потрібен і як в ньому зареєструватися.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Проходимо авторизацію
 • Як користуватися системою?
 • Як видалити?

Проходимо авторизацію

В ЛК легко орієнтуватися, пункти меню розташовані послідовно. Авторизуватися можна за номером телефону. До речі, цей постачальник послуг зв’язку одним з перших розробив варіант входу без додаткових маніпуляцій. Необхідно просто зайти на офіційний сайт Білайн – my.beeline.ru і записати номер.

На нього приходить СМС сповіщення з тимчасовим паролем. Краще цей код відразу поміняти і здійснити вхід по ньому, при цьому чекати SMS вже не потрібно. Є спосіб швидкого отримання логіна та пароля – комбінація *110*9# і клавіша виклику.

Після отримання одноразового захисного коду, необхідно вписати його у відповідне віконце. В якості логіна для входу використовуємо десятизначний номер без вісімки, +7, скобочек і відступів. Сервіс відразу пропонує змінити пароль на свій більш складний. При бажанні це діяння можна пропускати, і відразу починати користуватися ресурсом. Якщо ви все зробили правильно, реєстрація пройшла успішно, відкриється особистий кабінет «Мій Білайн».

Як користуватися системою?

Меню зрозуміле і доступне, головні розділи:

 • тарифи;
 • послуги;
 • варіанти оплати;
 • деталізація витрат;
 • додатки та інші.

На головній сторінці є дані про вашому мобільному номері, чинному ТП, залишку на балансі і різних активованих опціях. Останні діляться на:

 • підключені на постійне використання;
 • ті, що можна відключити.

Постійні зазвичай йдуть в комплекті з тарифом і без його зміни відключення не вдасться здійснити. Перед кожним реченням зазначено розмір місячної оплати і кнопка активації/деактивації. Якщо опція відключена, стоїть галочка сірого кольору, якщо активована – оранжевого. Коли пакетний тариф, він включає хвилини для розмов і гігабайти інтернету, в меню також прописані дані про залишки одиниць. Завдяки цьому легко враховувати свій трафік, перепідключати його, якщо потрібно.

Особистий кабінет Білайн – вхід з мобільного пристрою

В особистому кабінеті ви зможете підібрати для себе потрібні послуги, виходячи зі своїх запитів і переваг. Крім того, в меню абоненту запропоновано:

 • додавати пакети sms та MMS;
 • брати довірчі платежі;
 • підключати розважальні та інформаційні продукти;
 • підключати роумінг;
 • користуватися мобільною передачею даних;
 • продовжувати дію інтернету.

Особистий кабінет Білайн – вхід з мобільного пристрою

Варто пам’ятати, що деякі опції є платними, так що потрібно буде відразу дізнатися вартість підключення і абонентську плату за місяць.

Особистий кабінет Білайн – вхід з мобільного пристрою

Зміни на вашому номері заносяться в історію під час кожного входу, при необхідності можна переглядати свою активність, повертати ТП. Якщо з’являться які-небудь питання про можливості тарифного плану, слід звернутися в службу підтримки на сайті. Фахівці досить швидко відповідають на повідомлення і оперативно допомагають вирішити виниклі проблеми. Розглянемо розділи детальніше:

 • Фінанси і деталізація – тут усе про дзвінки і витратах. Інформація представлена в графічному вигляді. Послуги за зв’язок згруповані, так що ви швидко знайдете цікаву для вас інформацію. Немає жодних скорочень, англійських фраз та іншого. Є можливість виведення звіту на конкретний період та скачування у форматах PDF, XLS.
 • Інтернет на все – розподіляє наявний трафік на інші пристрої. Опція цікава і зручна, завдяки їй не потрібно пам’ятати про оплату рахунків. Інтернет буде розподілений на різні апарати абонента, наприклад, смартфон, планшет, а оплачувати при цьому потрібно буде тільки один рахунок.
 • Історія заявок – розташовані відомості про останній активності. Якщо в особистий кабінет випадково зайде ваша дитина, ви можете побачити архів змін і все повернути назад. Крім того, ви зможете стежити за статусом заявок. Наприклад, ви підключили якусь послугу, тут повинно бути повідомлення про це.
 • Допомога і зворотний зв’язок у цьому розділі можна звернутися за допомогою і задати питання консультантам.
 • Способи оплати – тут легко оплачувати опції, поповнювати рахунок мобільного Білайн, прив’язувати банківську карту.
 • Настройка – відкривається доступ до решти номерами, які можна контролювати. Наприклад, легко переглядати куди дзвонив дитина і чому пішли гроші з телефону. Також тут можна робити заборону на надходження запрошень на управління послугами від інших користувачів.

Як видалити?

Система не передбачає позбавлення від особистого кабінету Білайн. Втратити профайл дозволено тільки після закриття доступу до мобільного номеру або розірвання договору на послуги зв’язку. Навіть якщо поставити надійний пароль, доступ легко отримати після скидання налаштувань. Коли номер переходить іншому клієнту, попередні дані стираються. Перевипуск телефонного номера можливий, якщо довгий період часу симкарта не використовується, вхід в особистий кабінет блокується. Так що якщо ви захочете видалити свій особистий кабінет – відмовтеся від номера в найближчому офісі оператора.

Користуватися особистим кабінетом на мобільному набагато простіше, ніж на комп’ютері. Він з вами завжди, в будь-який час доби незалежно від вашого місцезнаходження. Для того щоб почати ним користуватися, необхідно просто завантажити додаток Білайн на свій смартфон. Якщо ви використовуєте Андроїд – заходьте в Play Маркет і вводите запит в пошуковик. З операційною системою iOS слід заходити в App Store. При виникненні технічних проблем, наприклад, якщо тривалий час не приходить одноразовий пароль, можна звернутися в інформаційний центр:

 • з стільникового набрати 0611;
 • з міського зателефонувати на +7495 974 88 88.

На гаджеті легше зареєструватися, тому що немає необхідності переставляти симкарту для отримання пароля. Тепер ви знаєте, як здійснюється особистий кабінет Білайн вхід з мобільного. Якщо у вас залишилися якісь питання, обговоримо їх у коментарях. Для того щоб нічого цікавого не пропустити, підписуйтесь на оновлення блогу.

З повагою, Віктор!