Як опублікувати фото в Instagram з компютера

331

Доброго дня. Нерідко виникає необхідність швидко завантажити фотографії або відео в Instagram з комп’ютера. На жаль, офіційний сайт не надає такої можливості – там можна лише дивитися стрічку, писати коменти, ставити лайки, вносити зміни в свій профіль. А ось з додаванням постом – проблеми. Як варіант, реально скопіювати інформацію з ПК на телефон і вже запустити їх через додаток. Але є й інші способи, як опублікувати фото в Instagram з комп’ютера.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Через офіційний клієнт для Віндовс 10
 • Сервіс Instaru
 • Установка емулятора Андроїд
 • Утиліта Gramblr
 • Instaposting
 • InstaPlus.me
 • SMMplanner

Через офіційний клієнт для Віндовс 10

Якщо є користувачем даної версії ОС від Microsoft, то просто перейдіть за посиланням, встановіть перевірене ПО з магазину. Але і в ньому є деякі обмеження: постити фото можна тільки в «Історію» або при створенні трансляції. Для цього необхідно натиснути на зображення камери у верхній частині вікна, потім вказати шлях до файлів:

Якщо почитати відгуки до додатка, можна зрозуміти, що багато користувачів просять розробників реалізувати повноцінне додавання знімків. Будемо сподіватися, що творці прислухаються до побажань.

В якості альтернативи можна спробувати неофіційний клієнт InstaPic.

Сервіс Instaru

Переходимо на сторінку ресурсу ИнстаРУ, вводимо e-mail та пароль для швидкої реєстрації. Тепер Вам доступні інструменти з розкручування аккаунта:

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

Вибираємо «Авто постинг» і публікуємо знімки в будь-якій кількості з можливістю створення графіка запланованих постів. Детальна інструкція по роботі з Instaru:

Установка емулятора Андроїд

Подібного софта в мережі дуже багато. Однією з найпопулярніших є утиліта BlueStacks, завантажити яку можна тут. Після інсталяції на робочому столі з’явитися ярлик запуску оболонки Android, де ви зможете легко завантажувати будь-які додатки. Принцип використання той же, що і на смартфоні:

 • В налаштуваннях (значок «шестірня») додаєте свій акаунт Google.
 • Відкриваєте Play Market і встановлюєте додаток Instagram.
 • Зліва у вікні BlueStacks натискаєте на зображення папки і вибираєте потрібні фото:

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

 • Програма запитає за допомогою якого додатка відкрити файл? Вибираєте Instagram. А далі – все інтуїтивно просто! Як додати фото – розберетеся.

Утиліта Gramblr

Компактне і зручне рішення. Скачати можна на офіційному сайті, вибравши відповідну версію (для MacOS або Windows 32 / 64 біт):

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

Після запуску вказуємо дані для входу в аккаунт Instagram. Потім використовуємо метод перетягування – відкриваємо папку з фото, та курсором мишки тягнемо потрібні елементи у вікно програми:

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

Попередньо дається можливість редагування, накладення фільтрів і обрізки. На останньому етапі залишаєте підпис, вставляєте хештегі. Також, доступний відкладений постинг (планування на майбутнє).

Рекомендуємо:

 • Як поставити пароль на документ Word
 • Як збільшити швидкість роботи комп’ютера майже в два рази
 • Як відновити значок мови в панелі завдань Windows 7
 • Вирішуємо проблеми з відкриттям фото в Windows 10
 • Як звільнити пам’ять Android, нічого не видаляючи!

Instaposting

Якщо не хочете нічого встановлювати на ПК, то як опублікувати фото в Instagram з комп’ютера? Підійдуть онлайн-сервіси. Крім вищеописаного Instaru, існує чимало аналогів. Але лише деякі з них заслуговують уваги.

Досить новий, але стрімко розвивається ресурс Instaposting, раотает навіть без реєстрації. Досить вибрати фотографії, редагувати їх, написати текст і вказати дані для авторизації в записі:

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

InstaPlus.me

Умовно-безкоштовне рішення з тестовим періодом 5 днів, яка пропонує користувачам масу корисного функціоналу. Це не просто планувальник постингу, але і повноцінний інструмент просування (розкручування) облікового запису.

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

SMMplanner

Даний сервіс має більш широке призначення, оскільки працює відразу з декількома соціальними мережами. Як тільки Ви авторізуетесь, Вам нададуть п’ятдесят безкоштовних постів на місяць. Якщо хочете отримати більше – сплачуйте тариф.

Інтерфейс гранично простий. Думаю, немає сенсу розписувати все по пунктах:

Як опублікувати фото в Instagram з компютера

Одним з недоліків софта є відсутність вбудованого редактора. Тому, знімки потрібно підготувати заздалегідь (накласти фільтри, текст, ретуш і т. д.).

Впевнений, що описані мною способи, як опублікувати фото в Instagram через комп’ютер, Вам обов’язково знадобляться. Хотілося б дізнатися Вашу думку про «учасників» огляду: які послуги або програми Вам сподобалися. Що хотіли б змінити в них.

З повагою, Віктор!