Сервіс Lookatlink – скорочення посилань зі статистикою

372

Доброго дня. Щоб отримати коротку посилання для розміщення в соціальних мережах і не тільки, краще всього використовувати новий сокращатель посилань lookatlink, який має ряд переваг перед аналогами.

Варіанти використання сервісу

  • Найпростішим способом скорочення є перехід на офіційний сайт, який радує простотою інтерфейсу і відсутністю нав’язливої реклами:

  • У полі введення вставити лінк, який необхідно “скоротити” та натисніть кнопку дії. Через пару секунд нижче з’явитися Ваша нова посилання. Її можна скопіювати або відразу ж поділитися її в соціальних мережах:

Сервіс Lookatlink – скорочення посилань зі статистикою

Розширені можливості

Але є і другий варіант. Необхідно увійти в сервіс Look At Link, вказавши свій e-mail і пароль. Після цього Ви зможете робити скорочення посилань зі статистикою. Тобто, будете бачити кількість переходів, що дозволить аналізувати ефективність тих чи інших каналів реклами:

Сервіс Lookatlink – скорочення посилань зі статистикою

Також можна групувати за проектами, редагувати, видаляти елементи списку. Дуже зручний функціонал.

Зазначу, що можна додати перенаправляє домен, що дозволить маскувати переходи. Це корисно, коли Facebook блокує певні ресурси і не приймає посилання на публікацію.

Наступний важливий момент – партнерська програма. Переходимо в особистий кабінет і бачимо там реферальне посилання. За кожного залученого учасника сервісу Ви отримаєте грошову винагороду на внутрішній рахунок. Зароблені засоби можна витрачати на рекламу власних сторінок, яка буде розміщуватися в блоці ліворуч (як показано на скріншоті):

Сервіс Lookatlink – скорочення посилань зі статистикою

Це дуже хороша можливість, оскільки Ваше оголошення побачать тисячі користувачів, які можуть стати Вашими потенційними клієнтами.

Повний огляд look at link.com представлений у наступному відео:

Ще раз підкреслю, що скорочення посилань нагоді не тільки з точки зору естетики (щоб все було красиво), але і для маскування ресурсів.

Якщо залишилися питання по темі – см єло задавайте їх у коментарях.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+