“це було нерозумно” – останній розробник прокоментував смерть морфеуса в matrix online

23

Після виходу першого трейлера для” матриці: воскресіння”, багато хто згадав про давно закриту mmo matrix online. У ролику всі помітили відсутність морфеуса, якого за сюжетом гри вбили. Проект просувався, як канонічне продовження кінотрилогії, який благословили вачовські. Бен чемберлен, останній розробник matrix online, в інтерв’ю для eurogamer підтвердив участь режисерів у розвитку сюжету гра, але поворот з морфіусом назвав”дурістю”.

За словами чемберлена, вачовські брали безпосередню участь у розробки matrix online. Вони особисто відбирали сценариста для розвитку ігрової історії, якому дали повну свободу дії. Важливі події в світі гри або сюжетні повороти обговорювали на спільній нараді всіх авторів. Проте він вважає смерть морфеуса дуже поспішним рішенням студії. Герой міг проявити себе, а його смерть могли зробити більш драматичною.

Останні два роки життя matrix online єдиним розробником гри значився тільки бен чемберлен. Він поодинці продумував сюжет ігрових івентів і займався розвитком ммо. До закриття серверів він встиг повернути морфеуса в якості ші-копії і продумав сюжет про повернення трініті.