Ea відчайдушно рятує battlefield: лагодить bf2042 радикальними патчами, наймає втікачів з ubisoft і передає франшизу босові respawn

33

Може і допоможе.

battlefield 2042 отримала великий патч. У ньому гравців чекають щотижневі місії, новорічна косметика і різні заохочення за ігрову активність. Поле для активності широке: новий режим, глобальні виправлення старих, різний новий контент. Розробники хваляться 150 пунктами в описі патча.

Головне враження від раптового ранкового патча –зламане прицілювання по горизонталі. Тобто камеру можна було переміщати тільки вгору і вниз, що навряд чи заважало більшості гравців захоплювати точки і купатися в нескінченних ігрових активностях.

З точки зору професійного ігрового журналіста, такими патчами battlefield 2042 поступово рухається до виправлення ситуації. Рейтинг гри в steam зростає пропорційно цьому руху, кількість гравців теж падає.

У наступних патчах battlefield 2042 отримає режими на 64 гравців, нові карти, величезні пачки контенту для portal, різні доповнення в стилі минулих частин. Навіщо це все? electronic arts планує створити всесвіт навколо свіжого проекту.

Для повернення землі під ноги франшизи і з метою реабілітації гри, зdice ув… Пішов її голова оскар габріельсон. Він залишає і electronic arts. Можливо, його чекають товариші, вже перекинулися в ubisoft. А крісло оскара займе ребека коутаз. Неймовірне збіг, але раніше вона очолювала студію з підозрілою назвою ubisoft annecy.

Весь напрямbattlefield цілком очолить ігровий месія, оскароносний вінс зампелла. Respawn він в пекло не кине, але перевірить на міцність свою нову ручну студію ripple effect. До слова, нас є підстави вважати, що зампелла вплинув на невдалий реліз якраз через ripple effect, тому його бачення майбутнього франшизи викликає побоювання. Також з розробки, швидше за все, вийде студія criterion, і займеться need for speed. Або чимось подібним.

В якості третьої ноги для хитающейсяbattlefield виступить студія маркуса лехто, одного з основних авторів першої трилогії halo. Він займеться наративом всесвіту, розширить її сюжетними вставками і, можливо, попрацює над одиночним кампаніями. Йому належить об’єднати battlefield 2042 з усіма старими і новими іграми.

У цей теплий зимовий день я хочу скористатися своїм становищем і попросити вінса зампеллу додати в battlefield 2042 скіни з battlefield heroes.