Як заробити в інтернеті гроші студенту: що краще вибрати

81

Всім привіт! в даному матеріалі розглянуто кілька популярних видів заробітку в інтернеті, які можуть використовувати студенти.

Зараз студенти мають масу можливостей для заробітку в інтернеті. Серед поширених варіантів є наступні: арбітраж трафіку (вконтакте, instagram, фейсбук, особистий сайт і т.д.), настройка контекстної реклами, сео-просування, маркетинг в популярних соціальних мережах і багато іншого.

Арбітраж трафіку (вконтакте, instagram, фейсбук, особистий сайт)

Щоб добре і стабільно заробляти, студенти віддають перевагу такому напрямку, як арбітраж трафіку. Дане заняття включає в себе відпрацювання всіх навичок, які є у фахівців по роботі в інтернеті.

Якщо говорити простими словами, то арбітраж трафіку є залученням клієнтів за % від продажів. При цьому, фінанси не виділяє ніхто. Вам доведеться витрачати власні гроші для налаштування реклами. Після чого, можете вже отримати винагороду. По суті, така робота мотивує, адже, чим більше продажів, тим вище заробіток.

Можна навести приклад. Так, існує певна компанія, яка прагне до збільшення продажів. За залученого покупця вона готова віддавати 50 доларів. Арбітражник займається налаштуванням реклами, вкладаючи свої 250 доларів. В результаті цього, припустимо, вийшло 7 продажів. Винагорода в сумі становитиме 350 доларів. Таким чином, сума чистого прибутку – 100 доларів. У цій ситуації головне-це налаштувати таку рекламу, яка буде ефективно залучати людей і продавати.

Іноді порівнюють арбітражника з маркетологом, адже вони займаються в інтернеті просуванням. Однак, у цих фахівців є і істотні відмінності. Умовно арбітраж ділиться на» білий «і»чорний”.

Перший є просуванням не забороненими способами. Наприклад, це може бути контекстна або таргетована реклама. “білий” арбітраж актуальний серед таких великих брендів, як aliexpress, lamoda і т.д.

Другий варіант – це просування, яке покупців вводять в оману. Як правило, це йде реклама букмекерських контор, казино і т. П. Якому варіанту віддати перевагу-вибір кожного індивідуальний.

При просуванні послуг і товарів фахівці використовують програми і різні сервіси для автоматизації даного процесу. Однак, основними помічниками тут виступають мобільні проксі (наприклад, https://mproxy.top/. Вони динамічні, тобто йде зміна ip-адреси. Мобільні проксі мінімізують ризики блокувань і банів.)

Продаж товару (для студента підійде дропшиппинг)

Багато студентів замислюються про підприємництво в інтернеті. Але тут слід вдало вибрати нішу і, хоча б по мінімуму вкласти фінансові кошти. А це вже для початківця бізнесмена буде ризиковано. Адже вкладені гроші можна не відпрацювати. Щоб прокачати свої можливості продавця і протестувати певну нішу, краще віддати перевагу дропшиппінгу.

Дропшиппінг виступає посередником, що займається реалізацією товарів зі складу. Завдання посередника-залучення покупців і передача дропшипперу (виробник або постачальник продукції) замовлення. По суті, у посередника немає необхідності оренди складу, реєстрації компанії, закупівлі обладнання, ведення податкових звітів.

Фріланс (копірайтинг, створення сайтів, програмування, seo, контекстна реклама і т.д.)

Ну звичайно ж, затребуваний напрямок – фріланс. При чому, він з роками обороти тільки набирає. Можна зайнятися копірайтингом, наповненням сайтів, якщо ви любите рутинну роботу. Для творчих натур актуально буде дизайнерський напрямок.

Більш складні варіанти-це створення сайтів, програмування, контекстна реклама. У будь-якому випадку, всі перераховані фахівці використовують програми для збору інформації, її обробки. Менеджери акаунтів в соціальних мережах застосовують сервіси для масових постингів, коментарів, лайків. Таким чином, який би ви ніші не віддали перевагу, необхідно скористатися мобільними проксі. Вони вирішать перераховані завдання без блокувань і банів.