Hell let loose в даний час не запланований для ps4 і xbox one

17

hell let loose – це інший тип варгейма. Відмова від аркадності, таких як call of duty, шутер про другу світову війну – це тактика, стратегія і комунікація, що дозволяють перемогти в затяжних багатокористувацьких битвах. Гра довго перебувала в ранньому доступі на пк, з якого вийшла в липні. Тепер вона з’явилася на консолях, але в першу чергу тільки для систем нового покоління, що як і раніше є рідкістю, оскільки випуски для різних поколінь все ще поширені. Також здається, що так і залишиться, принаймні, на даний момент.

У розмові з the loadout генеральний директор black matter макс рі сказав, що в даний час немає реальних планів щодо випуску гри для ps4 і xbox one. Хоча він не виключив такої можливості, він сказав, що запуск гри (яка ніколи не була призначена для консолей) на ps5 і xbox series x / s вже була проблемою. Він сказав, що на даний момент складність даунпорту не має значення.

“якщо я стріляв від стегна, я б сказав “ні”, просто щоб дати жорсткий і швидку відповідь. Те, що ви бачите на консолях, є результатом того, що нам доводилося реально жити над розробкою гри в період раннього доступу. А також в результаті того, що ми взяли гру, яка створювалася не для консолі, а потім спробували змусити її працювати на консолі».