Неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 – що робити?

384

Доброго дня. Часом, коли маєте намір відкрити якусь комп’ютерну програму, виникає помилка «неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 що робити? Подібне оповіщення може з’являтися не тільки на «десятці», але і в Віндовс 8 з розрядністю – як 32, так і 64 bit. Найчастіше повідомлення турбує користувачів у процесі запуску ігор GTA 5, Ліга Легенд (League of Legends), утиліт iTunes, Afterburner, RivaTuner, табличного процесора Excel або бухгалтерського комплексу 1С77. Рішення проблеми буде представлено в даній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Опис помилки
 • Боротьба з неліцензійним софтом
 • Проблема з розрядністю
 • Неможливо запустити це додаток на вашому ПК – рішення проблеми з пошкодженими файлами
 • Використовуйте актуальну версію

Опис помилки

Ось перелік основних причин, які призводять до дефектному поведінки операційної системи:

 • Несумісність розрядності «операційки» запускаються з програмним забезпеченням;
 • Софт був некоректно встановлено із-за присутності пошкоджених елементів інсталятора;
 • ПО потребує оновлення (версія застаріла і більше не підтримується);
 • Віруси блокують доступ до потрібної утиліті.

Варто відзначити, що багато юзери скаржаться, що несправність почала проявлятися після переходу на Windows 10 версії 1709 (осінній апдейт 2017 року).

Давайте розглянемо кожен з перелічених моментів більш докладно.

Боротьба з неліцензійним софтом

Не всім відомо, що ще в 2016 році розробники впровадили в «десятку» модуль, який вміє визначати наявність «кряків», «зломщиків», «патчів», з допомогою яких користувачі намагаються безкоштовно отримати доступ до ліцензійного ПЗ.

Виявивши подібне, Win видає попередження: «неможливо запустити це додаток на цьому комп’ютері». Офіційна купівля за пристойні гроші – не варіант для Вас? Значить, варто спробувати інші методи: скачувати утиліти з інших ресурсів, застосовувати інші «таблетки». Але я, все ж, настійно рекомендую уникати «піратства», оскільки зламані об’єкти часом можуть містити вірусні скрипти, завдають непоправної шкоди ОС.

Проблема з розрядністю

Іноді на сайті, звідки завантажується інсталятор, можна вибрати версію для Віндовс 64 або 32 біт. Але часом люди не розуміють відмінності і хитають все підряд. У підсумку, «операційка» не хоче дружити з програмою невідповідного типу.

Тому, спочатку варто визначити, яка у Вас розрядність Windows. Детальна інструкція доступна по посиланню. Досить відкрити властивості елемента «Мій комп’ютер», якшо по ньому правою кнопкою мишки, вибравши відповідний рядок меню. Потім відкриється вікно з необхідною інформацією:

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 – що робити?

Далі є кілька варіантів розвитку подій:

 • Якщо, приміром, у Вас «Вінда» 32 bit (x86), то потрібно завантажити інсталятор програми аналогічної розрядності і виконати інсталяцію з нуля;
 • Раптом необхідний Вам софт створювався тільки під системи типу x64, належить здійснити перехід з допомогою установки відповідної версії опер системи. Процедура тривала і не дуже проста для новачків. Але є інструкція;
 • Буває, що розрядність збігається, але помилка настирливо спливає на екрані. Необхідно клацнути правою клавішею миші по ярлику програми і вибрати «Властивості». Потім йдемо на вкладку з назвою «Сумісність» і проводимо по черзі показані на скріншоті операції:

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 – що робити?

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК – рішення проблеми з пошкодженими файлами

Всяке може статися – небудь в процесі скачування щось недогрузилось, або спочатку джерело пропонує дефектний набір елементів. Цілком ймовірно, що деякі об’єкти блокуються антивірусним софтом і відправляються в «Карантин». Як результат, відкрити не представляється можливим. Що ж робити?

 • Спробуйте завантажити аналогічну утиліту з іншого сайту;
 • В процесі інсталяції бажано деактивувати захисне, «вирубати» Smart Screen Windows 10;
 • Якщо є підозри на віруси, що негативно впливають на запуск, варто просканувати диски і оперативну пам’ять з застосуванням AdwCleaner, DrWeb Cure It. А усунути всі сліди і сміття в реєстрі допоможе безкоштовний оптимізатор CCleaner.

По посиланнях вище – можливість завантажити програми на комп’ютер + відео інструкції.

Використовуйте актуальну версію

Нерідко трапляється так, що люди тривалий час не оновлюють софт. І в один «прекрасний» момент він стає несумісним з вимогами ОС (так би мовити, не дотягує до підвищених стандартів). Рішення досить просте – в браузері відкриваєте офіційну сторінку і качаєте звідти найсвіжішу редакцію. Ну а «пірати» можуть перевірити наявність «свіженького» на торрент-порталах, звідки реально отримати необхідні дані через torrent клієнт.

Не варто забувати про актуальність бібліотек Microsoft DirectX (для ігор і графіки), VC++, .NET – останні дві просто оновити через IObit Driver Booster.

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 – що робити?

От і розібралися з ситуацією – «неможливо запустити це додаток на вашому ПК Windows 10 що робити. Якщо у Вас є побажання, ідея з цього приводу – ласкаво просимо в коментарі під статтею.

З повагою, Віктор!