Перші подробиці про гру god of war ragnarök від студії santa monica

16

Нас переповнює радість, адже студія santa monica нарешті можетподеліться першими кадрами god of war ragnarök з всемипоклонниками, смиренно очікують новин!

Після подій гри god of war (2018 рік) минуло кілька років.льодові вітри фімбулвінтера дісталися до мідгарда, і тепер жізнькратоса, атрея і міміра в скандинавській пустки стане ещетяжелее.

У минулій грі довіру і взаєморозуміння батька з сином значітельноулучшілісь, але в їх діях як і раніше відчувається скутість-вже тим більше, коли розкрилася правда про велетенському походженііатрея, а кратос дізнався приховане від усіх пророцтво.

Атрей неймовірно цікавий. Як і інші хлопчаки, найбільше онхочет дізнатися, хто ж він такий. У нашому випадку він хоче зрозуміти, кемон може стати. Атрей ніяк не викине з голови думку про те, каклоки причетний до прийдешнього конфлікту. Атрей хоче вберегти сім’ю, ноеще він не хоче залишатися осторонь і сидіти склавши руки, покаконфлікт пожирає всі дев’ять королівств.

Кратоса все ще терзають жалю про помилки минулого, і він жадає позбавити атрея від кривавих уроків, які сам отримав в конфліктес богами. Перш за все він хоче вберегти сина, бо сутичка з бальдромдоказала, що чвари з асами тягнуть за собою лише суцільні нещастя.

Кратосу і атрею доведеться зробити вибір, на який шлях їм ступити. Що б вони не вибрали, їх вчинок визначить долю дев’ятикоролівства – – а рагнарек все ближче і ближче.

муки і помста

Ми мигцем показали вам двох головних антагоністів з god of warragnarök: фрею і тора.

Через діяння кратоса у фіналі попередньої гри фрея з союзниципревратілась у ворога і поклялася помститися за смерть свого синабальдра.

Ми хотіли нагадати гравцям, що фрея не тільки сильна і страшна, а ще й грізний воїн. Фрея в люті через те, що кратосу вдалося уникнути її кари, і тепер вона готованаправіть всю зброю світу на вбивцю її сина.

Тор теж втратив синів і зведеного брата, а значить, кратосу іатрею доведеться випробувати на собі його легендарну лютість ігнев.

Мімір зневажливо кличе тора «найбільшим вбивцею в девятікоролевствах»; таке прізвисько тор, один з наймогутніших богів,заслужив, винищивши майже всіх велетнів за наказом одіна.

Ми не станемо розкривати всі карти, зате одного погляду на мьельнір,що випускає блискавки, вам вистачить, щоб зрозуміти, яким тор будетгрозним противником.

з тобою сила мого сокири

І, звичайно ж, будь-яка гра серії god of war не обходиться безнепредсказуемих і захоплюючих битв. Ви бачили лише толікунових здібностей: нову руну призову для атрея і,зрозуміло, легендарне зброю кратоса.

Наша команда старанно вивчала досвід god of war (2018), щоб зробитибоєву систему впізнаваною, але надати їй почуття новизни. У god ofwar ragnarök ми прагнули зробити акцент на виборі гравців впоедінках. Це можуть бути потужні комбо-удари, несподівані стихійні атаки або хитрі захисні тактики – у вас буде море возможностейпроявіть себе в бою разом з парою героїв.

Яку б стратегію бою ви не вибрали, вороги в god of war ragnarökзавжди будуть готові вступити в битву. На просторах девятікоролевств тепер ще небезпечніше-вам кине виклик ціла плеяда новихсуществ скандинавської міфології.

Ворогів стало більше, і ми прагнемо зробити кожну битвузапомінающейся: від сутичок з дрібними противниками до сутичок з могутніми босами! нам не терпиться показати вам більше до виходу гри.

на асгард

Всі, хто грав в минулу частину, пам’ятають, що тоді можна билопопасть тільки в шість з дев’яти королівств. А в god of warragnarök ви зможете побувати у всіх!

God of war ragnarök перенесе вас в раніше недоступні земліванахейма, свартальфахейма і асгарда, – а також в нові уголкікоролевств з попередньої гри. Досліджуючи ці землі, ви побуваєте в зелених джунглях і спуститеся в складну підземну мережу.

Нова частина серії подарує вам більше різноманітних, мальовничих ізагадочних локацій, ніж ви зустрічали в будь-якій іншій грі god ofwar.

побачимося наступного року!

Ми щасливі нарешті поділитися малою порцією того, над чемстудія santa monica працювала з дня виходу гри god of war в 2018році.

Як завжди, ми – шанувальники наших шанувальників. Ми з нетерпінням чекаємо ваших дискусій, малюнків, роликів і косплеїв. Обязательноотмечайте нас в соціальних мережах або використовуйте тег#godofwarragnarok, щоб ми змогли побачити ваші творіння (іподелитися ними)!

Ваша підтримка серії та студії надавала нам сили кожну секундурозробки цієї гри. Дякуємо всім у спільноті god of war за вашу віру в цей проект та нашу команду. Ми з радостьюподелімся з вами та іншими новинами, адже день виходу гри god ofwar ragnarök на playstation 4 і playstation 5 в 2022 році все ближчі ближче.