Як в Телеграме знайти канал – шукаємо потрібні канали в Telegram

397

Доброго дня. Месенджером Телеграм вже активно користуються багато користувачів. Сьогодні ми продовжимо про нього розмова і розберемося, як в Телеграме знайти канал. Ви зможете швидко знаходити необхідні відомості і читати цікаві статті, навіть не виходячи з програми.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Почнемо з визначення
 • Варіанти пошуку
  • Перший – по імені.
  • Використовуємо сторонні продукти
  • Запитаємо у одного
  • Допомагають інші ресурси

Почнемо з визначення

Що таке канал? Він чимось нагадує публічну сторінку соцмережі ВК. Але разом з цим вважається зручним і функціональним помічником для передачі потрібної інформації всім тим, хто хоче її отримати. Тут немає цензури і нав’язливих рекламних блоків. До того ж він є абсолютно безкоштовним. Не варто асоціювати канал зі спамом, ви самі вирішуєте, чи хочете ви до нього приєднатися чи ні. У нашій країні вони з’явилися пару років тому і в даний час стали розвиватися стрімкими темпами. Більшість фахівців переконана, що ще через кілька років вони зможуть досягти кількості груп ВК. Так що будемо спостерігати за сервісом Телеграм.

Саме основне відмінність – в такому співтоваристві ви не можете залишати коментарі до записів. Безперечно, ви знаєте, що новини з стрічок популярних соцмереж заповнені дискусіями і навіть коментарями не по темі. Може бути, творці Телеграм вирішили акцентувати увагу саме на суті опублікованого контенту? Багато юзери вже оцінили цей креативний підхід. До того ж ви спокійно можете відправити особисте СМС адмінам спільноти, звичайно, якщо їх дані є в описі. Будь-який бажаючий зможе створити свій паблік або знайти той, що зацікавив.

Що ще потрібно знати?

Знайти потрібний канал ви можете з будь-якого пристрою. Алгоритм пошуку на Айфоне і пристрої з Віндовс практично ідентичний. Але спочатку хочу розповісти вам про деякі особливості:

 • У спільному пошуку ви зможете знайти лише публічні співтовариства. З’явилося бажання стати учасником приватного чату – треба буде пошукати автора і попроситися в учасники.
 • Цікаво, що перед тим, як підписатися, ви можете переглянути вміст групи. Не можна без вашої згоди оформити підписку, це, до речі, практикує Фейсбук. Ви будете самі вирішувати, актуальний для вас паблік або ви обійдете його стороною.
 • Тут відсутня загальна новинна стрічка. Всі підписки ви знайдете разом з чатами. Так що це додаткова можливість усвідомлено сортувати інформаційний потік.

Варіанти пошуку

Як ви вже зрозуміли, знайти в Телеграм канал вийде кількома способами.

Перший – по імені.

Зверху на дисплеї або моніторі ви побачите позначення лупи. Цей значок означає пошук даних. Після натискання на нього, стане доступна рядок пошуку, куди ви вписуєте найменування групи, яка потрібна.

Як в Телеграме знайти канал – шукаємо потрібні канали в Telegram

Якщо не пам’ятаєте точної назви, можете спробувати вписати її основну думку (наприклад, вирішили оформити підписку на розсилку новин про компанії Apple, то вписуєте це слово і буде виданий список різних варіантів). Якщо в списку немає того, що ви шукайте, натискаєте кнопку «Join Cannel». Іноді люди пишуть схожі никнеймы, так що доведеться трохи посидіти і розібратися. Зазначу відразу, до деяким каналам приєднатися досить складно – паблік часто буває приватний, так що доведеться запитувати схвалення автора. Якщо ж інформація в загальному доступі, новини відкриються вам вже через хвилину.

Ще один нюанс – запити слід вводити латинськими буквами – Телеграм просто не розуміє російськомовних назв. До того ж сервіс сам нічого не підкаже, як наприклад, Гугл, так що чим точніше ви введете назву, тим вище шанси знайти свій запит. У виданих результати будуть люди і боти. Канал ви легко відрізните по ярлику рупора (в онлайн-версіях немає цього значка).

Використовуємо сторонні продукти

Через систему пошуку можна знайти вже готові збірки захоплюючих спільнот. Наприклад, це можуть бути: tlgrm.ru/channels або vk.com/rugram. Можете вибрати те, що вам по душі. Офіційних топів і битви за відмінні рейтинги тут немає, тут враховується думка людей. Як ви вже зрозуміли, в мережі є багато ресурсів, які присвячені вибору цікавить контенту в Телеграм. Розповім детальніше про tlgrm.ru.

Як в Телеграме знайти канал – шукаємо потрібні канали в Telegram

В ньому ви знайдете величезний каталог найбільш популярних каналів, вони розділені на двадцять шість основних тем. Так що просто вибираєте і відкриваєте інфу про те, що вас зацікавив (клікаєте на іконку з плюсом). У віконці, що з’явилося вибираєте «Відкрити додаток Telegram Desktop». У додатку буде відразу відкрито віконце з постами цього співтовариства і можна буде все розглянути. Якщо ви в цей час будете авторизированны в веб-версії з ПК, то активується вікно при натисканні на кнопку «View Channel». Всі подальші дії виконуються по вашому розсуду.

Даний ресурс є тільки прикладом одного з величезної кількості подібних сайтів. Завдяки детальною інформацією про кожному паблике, ви зможете легко знайти те, що вам дійсно потрібно.

Запитаємо у одного

Для багатьох найбільш надійним і ефективним джерелом точної інформації є, так зване “сарафанне радіо”. Можете дізнатися у знайомих і друзів, що читають вони в Телеграм. Можливо, у них є цікаві підписки?

Допомагають інші ресурси

Корисний канал можна знайти через пошуковик. Просто вводите назву месенджера і тему. Тут багато чого буде залежати від конкретики вашого запиту.

Як в Телеграме знайти канал – шукаємо потрібні канали в Telegram

Можна скористатися різними соціальними мережами. Там часто створюються групи за інтересами, в яких є інфа про список авторів, передплатників та інше. Велика частина спільнот відкривають представництва в Telegram, шукайте.

Сподіваюся, я зміг розгорнуто відповісти на питання, як в Телеграме знайти канал, а якщо у вас виникли якісь інші питання, наприклад, як створити там аккаунт, то підписуйтесь на оновлення блогу. Залишайте коментарі, якщо щось буде незрозуміло.

З повагою, Віктор!