Tesla відкрила завод акумуляторного обладнання в онтаріо

21

В рамках програми з розширення і здешевлення виробництва акумуляторів компанія tesla відкрила в канадському місті маркем (провінція онтаріо) завод з виробництва обладнання, необхідного для випуску батарей. Про це повідомили в мерії міста.

Джерело зображення: blomst / pixabay.com

У 2019 році американський виробник електромобілів придбав канадську компанію hibar — вона виробляє насоси, необхідні для складання акумуляторів формату 4680, які планує використовувати tesla. “з радістю повідомляю, що tesla canada приєднується до нашої налагодженої автомобільної та технологічної екосистеми, розмістивши виробничий об’єкт в місті маркем. Завод стане першим виробничим підприємством tesla canada в країні, він буде випускати найсучасніше промислове обладнання, яке стане використовуватися на заводах gigafactory по всьому світу для складання акумуляторів», — написав мер міста френк скарпітті (frank scarpitti) в твіттері.

Представник міської адміністрації брайан фруа (bryan frois) уточнив, що підприємство в маркемі відкрилося ще влітку, розширивши промисловий район під річмонд-хіллом. Tesla поки не стала давати офіційних коментарів, проте ще в минулому році старший віце-президент компанії ендрю багліно (andrew baglino) заявив на заході battery day, що «вертикальна інтеграція» hibar дозволить прискорити виробництво батарей і наростити випуск акумуляторних елементів 4680. Минулого місяця пан багліно повідомив, що перші машини з батареями формату 4680 будуть поставлені на початку майбутнього року, але додав, що це нова архітектура, і можуть виникнути деякі непередбачені моменти. Зараз такі акумулятори випускаються на експериментальному заводі в каліфорнії, виробництво готується в техасі і під берліном.