Як дізнатися свій номер Мегафон

371

Доброго дня. Якою кількістю сімкарти ви користуєтеся? Я думаю, практично кожна людина сьогодні використовує мінімум дві від різних операторів. Одна може служити для міжміських дзвінків, а друга для особистого спілкування. Досить часто виникають ситуації, коли нам терміново потрібно продиктувати або написати свій телефон, але згадати його швидко не виходить. Що робити? Зараз ми поговоримо про те, як дізнатися свій номер Мегафон.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Прості команди
 • Дізнаємося через повідомлення
 • Допоможе служба підтримки
 • Можливості послуги “Сервіс-Гід”
 • Особистий кабінет
 • Інші можливості

Прості команди

Величезною популярністю користуються так звані USSD-команди, що представляють собою комбінацію на телефоні символів, набрану в певній черговості. Набираєте її і натискаєте кнопку виклику. Практично всі запити такого плану є безкоштовними, використовувати їх легко. Для кожного регіону Росії є свої команди:

 • Московський, Уральський, Далекосхідний і Поволзький округу – вводите *205# та клавішу виклику;

 • Регіон Північно-західний – тут діє комбінація *127# і виклик;
 • Кавказький округ– *105*1*2#, дозвон;
 • Центральна Росія– *105*2*0#, кнопка дзвінка.
 • Сибірський філія– *105*1*6# і виклик.

Команда *205# функціонує безкоштовно – оплата за отримання даних не передбачено, так що списань з рахунку бути не повинно. Набрати символи можна на планшеті, якщо він підтримує функцію дзвінка, смартфоні.

Дізнаємося через повідомлення

Дізнатися власний номер Мегафон ви можете по СМС. Для того щоб повідомлення з вашим телефоном прийшло іншому користувачеві зв’язку з цим, потрібно ввести запит *143*, після цього введіть номер певного абонента. Відповідь на повідомлення надходить практично моментально.

Ще один схожий варіант: у тексті СМС прописуєте поєднання цифр 1003, а розділі одержувач – 000105.

Допоможе служба підтримки

У будь-який час кожен абонент Мегафон може отримати консультацію у оператора кол-центру. Він не тільки назве ваш номер, але і надасть всю необхідну інформацію про тариф, підключених опціях і в чому іншому. Але для цього необхідно буде назвати дані того, на кого оформлена SIM-карта, або її кодове слово, тільки після цього вам повідомлять необхідну інформацію. Телефон гарячої лінії не змінюється вже протягом тривалого часу – 0500. Проста і легко запам’ятовується комбінація, яка виручить в будь-якій ситуації. Якщо сімка заблокована, а її номер дізнатися необхідно, ви можете зателефонувати з іншого телефону цього оператора. Просто назвете, на кого вона зареєстрована і паспортні дані.

Як дізнатися свій номер Мегафон

Можливості послуги “Сервіс-Гід”

Це спеціальний мобільний додаток, який можна завантажити з Play Маркет або на офіційному сайті компанії. В ньому легко керувати ТП та іншими опціями, підключеними у вас, до того ж тут ви можете слідкувати за балансом.

Як дізнатися свій номер Мегафон

Особистий кабінет

Якщо у вас є модем Мегафон, обов’язково слід зареєструватися в ЛК. Зробити це досить просто: вставляєте сім телефон для отримання пароля, після чого заходьте на комп’ютерному пристрої на сайт оператора, вибираєте вкладку особистого кабінету, вводите дані. Пристрій запам’ятовує введену інформацію, і при необхідності ви завжди зможете сюди зайти і дізнатися те, що потрібно. Крім того, тут можна змінювати тариф, дивитися залишок трафіку і багато іншого.

В інтерактивний ЛК можна потрапити за допомогою USSD запиту *105#. На екрані гаджета висвітитися текст. Вибираєте розділ “Мій кабінет”, для цього вводите цифру 1.

Як дізнатися свій номер Мегафон

Інші можливості

 • Для отримання даних про номері можна сходити в найближчий салон або головний офіс Мегафон. Консультанти допоможуть вирішити вашу проблему і нададуть всю необхідну інформацію, при собі необхідно обов’язково мати документ, що засвідчує особу.

Як дізнатися свій номер Мегафон

 • Майже у всіх гаджетах подібна інформація прописується відразу. Для отримання інформації з мобільного заходьте в розділ з налаштуваннями, вибираєте розділ “Сервіс” і далі “Свій номер. На планшетному обладнанні потрібно буде деактивувати доступ до бездротової мережі, а після в адресній браузерною рядку прописати user.111.megafon.ru (одинички потрібно замінити назвою міста).
 • Можна спробувати відкрити Контакти і пошукати там “Мій номер”, запис може відрізнятися в залежності від моделі апарата. Якщо немає грошей, цей варіант стане самим оптимальним. Ось приклад для iPhone:

Як дізнатися свій номер Мегафон

 • Всі відомості прописуються на договорі з оператором, тому якщо ви ще не викинули його, можете подивитися там або на картці, до якої була прикріплена при купівлі симкарта.

Ви можете отримати необхідні відомості в будь-який час, незалежно від дня тижня і часу доби. Для того щоб не виникало подальших подібних проблем, краще відразу записати свій номер в контакти або постаратися її запам’ятати. У будь-якому випадку, тепер ви теж знаєте, як дізнатися свій номер Мегафон і при необхідності зможете скористатися одним із запропонованих варіантів. Як часто ви забували свій номер, і яким варіантом користувалися? Пишіть свої відповіді в коментарях, мені буде дуже цікаво дізнатися.

З повагою, Віктор!