Моддери повернули вирізаний dlc pinnacle station в mass effect legendary edition, поліпшивши графіку оригіналу

21

Dlc pinnacle station був виключений з mass effect legendary edition , тому команда me3tweaks витратила місяці, щоб повернути його.

mass effect legendary edition: pinnacle station – це покращений порт оригінального dlc pinnacle station, який не був включений в legendary edition через втрату або пошкодження вихідного коду. Група me3tweaks портувала це dlc з оригінальної гри, переробивши його в тому ж дусі, що і legendary edition, і виправивши численні проблеми. Це повний dlc pinnacle station, включаючи всі карти симулятора.

Цей проект відновлює pinnacle station, dlc до оригінальної mass effect, не включену в mass effect legendary edition. Вихідний код був пошкоджений, і, як пояснив директор гри мак уолтерс, його відновлення значно затримало б випуск legendary edition.

” по суті, нам знадобилося б ще повних шість місяців, щоб зробити це з більшою частиною нашої команди», – сказав уолтерс game informer. “я хотів би, щоб ми могли це зробити. Чесно кажучи, просто тому, що це повинно бути все, що команда коли-небудь створювала, знову зібрала разом – весь контент для одиночної гри».

Ви можете завантажити його за посиланням.