Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

382

Доброго дня. Власникам смартфонів з операційною системою Android рекомендується Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською для захисту пристрою від вірусів і видалення сміття, що уповільнює роботу гаджета. Зараз розглянемо особливості утиліти, а в кінці статті зможете подивитися оглядове відео.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Клин Майстер для Андроїд потрібен чи ні?
 • Ключові особливості оптимізатора CM
 • Відео

Клин Майстер для Андроїд потрібен чи ні?

Однозначної відповіді на це питання дати не можу, оскільки все залежить від моделі смартфона версії ОС. Наприклад, у мене телефон Xiaomi Redmi Note 4 з оболонкою MIUI 9 і Android 7. За замовчуванням встановлено програму «Безпека», яке здатне чистити кеш, непотрібні файли, сканувати пам’ять на наявність вірусів, керувати енергоспоживанням і всіма програмами на пристрої. Тому, я не потребую стороннього софті.

Але якщо у Вас немає штатного ПО для оптимізації, то слід завантажити безкоштовно Clean Master по посиланню з офіційного маркету Google.

А Ви знали, що є версія для комп’ютера?

Варто відзначити, що даний програмний продукт має переважно позитивні відгуки і оцінки, а кількість скачувань вже давно перевалило за пів мільярда. Це одне з перших програм в своєму роді, розробкою якого займається компанія Cheetah Mobile.

З допомогою Клин Майстра зможете підтримувати «чистоту» на Вашому планшеті, завдяки нагадувань у разі збільшення кількості «мотлоху». Крім того, утиліта автоматично перевіряє всі встановлювані програми і викачуються з інтернету файли.

Однозначно, інструмент дуже корисний. Ось тільки реклама іноді набридає, але від цього нікуди не дітися. Треба ж розробникам якось заробляти гроші на подальший розвиток проекту.

Ключові особливості оптимізатора CM

Після першого запуску нас зустрічає головний екран з процентними показниками спожитої оперативної пам’яті і зайнятості файлового сховища:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

Трохи нижче розташовуються розділи Clean Master (скачать який для Андроїд можна тут):

 • Сміття – після надання утиліті доступу до системи можна почати пошук кешу, застарілих APK-інсталяторів, рекламних і порожніх каталогів, що підлягають усуненню. Приміром, у мене відразу знайшло майже півтора гігабайти непотрібних елементів:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

 • Прискорення телефону – в цій категорії Clean Master для Андроїд показує процеси, які можна сміливо завершити, щоб знизити навантаження на ресурси. Але якщо в переліку бачите потрібні Вам об’єкти, то просто знімаєте галочку праворуч, потім тиснете «Прискорити»:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

 • Антивірус – як тільки запускаємо його, нам пропонують встановити додаток CM Locker, щоб заблокувати доступ до важливим програмам (месенджери, інтернет-банкінг тощо). Приймайте рішення на свій розсуд (а я поки відкладу це дія). Далі можна включити «Майстер зарядки», щоб автоматично завершувати фонові процеси, коли смартфон підключений до зарядного пристрою. Тепер можемо перейти до антивірусних опцій: активізувати «Страж соцмереж» (для створення безпечного з’єднання в громадських місцях), перевірити SD-карту, включити додаткову захист і можливість фотографувати лиходіїв, заволоділи Вашим смартфоном:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

 • Охолоджувач – назва говорить сама за себе. Якщо процесор перегрівається через роботи визначеного, то Клин Майстер додаток Андроїд показує температуру і «винуватців» підвищення температури. Залишається лише натиснути на кнопку «Охолодити»:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

Також є і додаткові інструменти, розташовані трохи нижче в головному вікні:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

 • Приватна галерея – дозволяє шифрувати всі особисті дані (відео, фото, документи), щоб їх могли переглядати тільки Ви;
 • Економія енергії – можна вести обрані утиліти в режим сну, щоб вони не проявляли жодної активності і не витрачали ресурси акумулятора;
 • Розширена очищення – тут можна видалити не тільки сміття, але і великі файли, що займають багато місця в пам’яті;
 • Безпека WiFi – якщо підключення до бездротової мережі в кафе, парку та інших громадських місцях, то можна запросто стати жертвою злому і втратити важливу інформацію. З цією функцією реально створити захищене з’єднання, що блокує сторонні спроби входу в мережу;
 • Очищення повідомлень – якщо встановили багато утиліт, які засипають Вас повідомленнями (характерно для поштових клієнтів, месенджерів), то це може призвести до гальмування роботи планшета. Використовуючи цю можливість, реально відключити показ повідомлень, керувати ними. Хоча такий же функціонал доступний і без Clean Master в Android

Ще одним корисним моментом є перевірка посилань, за якими Ви переходите в браузерах. Якщо Клин Майстер звірить інформацію з даними своїх баз, виявить потенційну загрозу, то Ви побачите на екрані попередження.

Зверніть увагу, що в самому низу вікна є три вкладки: «Додому» (головна сторінка), «Інструменти» і «Я» (настройка особистого облікового запису, реєстрація). Другий розділ містить в основному ті ж опції, що були розглянуті вище, але є і унікальні – «Менеджер програм»:

Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською – потрібно чи ні?

Тут можемо сортувати встановлений софт за різними критеріями (розмір, дата, в алфавітному порядку), а потім відзначаємо непотрібні об’єкти, що підлягають видаленню.

Відео

У ролику покажу основні можливості Клин Майстра – оптимізатора, антивірусу, чистильника, а Ви вже самі приймайте рішення про встановлення. Також пройдемося по налаштуванням та іншим функціям, про яких я побіжно згадував у статті:

Ще раз даю посилання, по якій можна Clean Master для Андроїд скачати безкоштовно російською з Гугл Плей. Я довгий час використовував на багатьох своїх телефонах, планшетах. До речі, для слабких апаратів з кількістю ОЗУ менше 1 Гб краще завантажити полегшену версію CM Lite.

На цьому все! Не забувайте ділитися своєю думкою в коментарях.

З повагою, Віктор!