Будинок біля ставка в genshin impact: як відкрити і пройти? [гайд]

23

Чергове одноразове підземелля з’явилося в районі острова ватацумі в genshin impact. Розблокуйте данж з цінними нагородами на озері суігецу.

будинок біля ставка в genshin impact-одноразове підземелля з випробуванням палац умігодзена. Для його розблокування потрібно вирішити досить складну загадку. Частиною цієї головоломки стала нова механіка поклоніння стовпам, додана в геншин імпакт 2.1 разом з новими островами ватацумі і сейрай.

Далі представлений докладний гайд за рішенням секрету цього данжа, прихованого під водою.

Як знайти підземелля будинок біля ставка в genshin impact

Відправляйтеся на острів в районі озера суігецу. На карті видно точку входу в підземелля.

Однак нічого крім заповненого водою колодязя гравець не знайде. Розставлені навколо електро-монументи явно вказують на те, що з їх допомогою можна спуститися вниз.

Як відкрити підземелля будинок біля ставка: рішення головоломки

Для початку вклоніться статуї з гідро-елементом, яка стоїть з південного боку колодязя. Це додасть чотири громових сфери над колодязем замість однієї, що висить в центрі.

Як активувати зонди для пошуку блискавок

На уламку стовпа за кожним електро-монументом є зонд для пошуку блискавок. Необхідно для початку активувати ці пристрої. Біжіть до гілки громової сакури і активуйте електрокул. З його допомогою переведіть зонди для пошуку блискавок в робоче положення (стрілка на постаменті повинна збігатися з «флюгером»).

Швидко переміщатися між зондами можна, чіпляючись за громові сфери. Якщо не встигли за один проліт, то поверніться до гілки і перезарядити електрокул, але не забудьте при цьому повернути в правильне положення пристрій, який знаходиться поруч. Після цього бар’єри з електро-монументів будуть зняті і їх можна буде активувати персонажем даної стихії.

Як прибрати всю воду

Після активації електро-монументів вода опуститься лише наполовину. Потім потрібно буде проплисти по тунелю, який веде в дальню частину руїн.

Вибравшись по дереву з води, відкрийте грати трьома активаторами, розташованими на вільних від арки стінах приміщення.

Пройшовши за відкрилася грати, підніміть голову вгору. На рівень вище знаходиться приміщення з релейними каменями. У ньому є два важелі і один активатор, який спускає воду з підземелля до кінця.

релейні камені знадобляться для вирішення загадки зовні руїн. Тепер же можна спуститися під воду і відправитися до відкритому підземеллям будинок біля ставка в геншин імпакт. За відкриття данжа гравцеві буде видана ачівка»будинок біля ставка”.

Як пройти будинок біля ставка в genshin impact

Насправді цей данж мало чим відрізняється від порожнього човна тисячі мечів. Переміщаючи перешкоди можна дістатися до дверей, яка розблокується двома громовими нефритами. Потрібно лише розбивати ширми, які заважають пересувати ці самі двері. Слідкуйте, щоб не залишилося шматочків ширми, інакше двері буде вважатися заблокованою.

Одне святилище знаходиться зліва від дверей, а друге – навпроти (поверніться до неї спиною і рухайтеся забираючи вліво).

Пройшовши через двері, гравець зіткнеться з загоном викрадачів скарбів, яким керує дзеркальна леді.

Перемігши ворогів, мандрівник отримає дорогоцінний скриню і нагороди за перше проходження данжа.

Нагороди

За відкриття і проходження данжа в сукупності гравець отримає (враховується ачівка і скриня):

  • 55 каменів витоку;
  • 8 печаток електро;
  • обплутуючий квітка (артефакт з сету спогади сіменави);
  • 2 вказівки про ” тлінність»;
  • 3 досвіду героя;
  • 5 чарівної руди посилення;
  • 30000 мори;
  • 500 досвіду пригод та інші цінності.

Слідкуйте за іншими гайдами по геншин імпакт, публікованими на сайті. Пишіть в коментарях,