Як сцена після титрів “шан-чі” тизерит кросовер “месники 5»

25

Після довгого очікування кінематографічний всесвіт marvel робить наступний великий крок з релізом фільму ” шан-чи і легенда десяти кілець ” .

Кінокомікс не тільки вводить шан-чи в mcu, але також створює основу для наступних «месників» . Ми вже знаємо, що шан-чи і міфологія, частиною якої він є, вкрай важливі для майбутнього кіновсесвіту, але, як ми стає відомо в сцені після титрів, є також більш прямий вплив на mcu.

у стрічці є дві сцени після титрів, і перша з них переносить шан-чи і кеті в санктум санктору. Туди їх переносить вонг, з’являючись під час вечері дуету з друзями.

Вонг, керол денверс / капітан марвел і брюс беннер / халк вивчають кільця для аналізу. У керол довша стрижка, але вона все ще не така довга, як у її сольнику, а брюс носить пов’язку на руці, яку він пошкодив у «фіналі» .

Брюс каже, що кільця зроблені не з вібраніуму і не читаурі. Потім керол зазначає, що не бачила нічого подібного раніше. Потім шан-чи каже, що вони були у батька:»близько тисячі років”.

Беннер зазначає, що «їх теплове світіння вказує на те, що вони старші будуть». Вонг каже «» коли ти вперше застосував їх, ми відчули в камар-таджі«, після чого розкривається, що всередині кілець знаходиться»передавач”. Брюс додає: “посилає сигнал” , а шан-чи запитує: “кому? куди?”

Вонг каже шан-чи і кеті, що з цього моменту їх життя кардинально зміниться, і, хоча вони всі згодні, що їм, ймовірно, слід відпочити, в наступній сцені герої з вонгом вже в караоке-барі.

Беручи все це до уваги, може здатися, що шан-чі став частиною месників, принаймні. Ми також бачимо, що кільця посилають сигнал або, точніше, повідомлення, і це може бути якось пов’язано з новим великим ворогом месників.

Керол відповідає на якесь повідомлення або сигнал лиха, який може бути висвітлений у фільмі «марвели» . Також незрозуміло, чому брюс більше не розумний халк.