Дата старту продажів настільних процесорів intel 12-го покоління розсекречена одним з виробників

19

Схоже, дебют десктопних процесорів intel 12-го покоління відбудеться на два тижні раніше передбачуваного терміну, принаймні, про це свідчить знахідка фахівців ресурсу videocardz.

Джерело зображення: videocardz

Як повідомляє джерело, кілька годин тому msi повідомила власників систем рідинного охолодження серій mag coreliquid r і mpg coreliquid k про можливість їх оновлення безкоштовними наборами кріплень, призначеними для роз’єму intel lga 1700 – заявки приймаються з 4 листопада поточного року по 30 квітня наступного.

Джерело зображення: videocardz, msi

Дата старту прийому заявок зацікавила фахівців videocardz, які, поспілкувавшись зі своїми джерелами, з’ясували, що дебют настільних процесорів intel сімейства alder lake-s відбудеться саме 4 листопада — ця дата ознаменує як початок продажів новинок, так і падіння заборони на публікацію оглядів.

Крім того, головний редактор ресурсу wccftech усман пірсада (usman pirzada) за допомогою свого twitter-аккаунта повідомив, що для попередніх замовлень новинки стануть доступні на тиждень раніше, тобто 27 жовтня.

Джерело зображення: twitter, usman pirzada

Варто нагадати, що попередні «витоку» інформували про дату дебюту настільних процесорів intel 12-го покоління лише 19 листопада, що вказує або на поспішність з боку «синьої команди», або на не зовсім вірні дані.

Очікується, що першими з’являться у продажу моделі з розблокованим множником в особі як мінімум core i9-12900k, core i7-12700k і core i5-12600k, а також їх «одноплемінники», позбавлені активної графічної підсистеми.

Джерело зображення: videocardz

Необхідно відзначити, що попередні ціни новинок вже відомі: якщо вартість нових моделей збережеться, то вони можуть виявитися дорожче своїх попередниць.

Що стосується появи материнських плат на базі чіпсета z690, то достовірної інформації поки немає, проте джерело припускає, що вони або вже будуть доступні до моменту дебюту cpu сімейства alder lake-s, або постануть перед широкою громадськістю разом з ними.