Манга “відьмак: ронін” зібрала майже 800 000 доларів на краудфандінгу

17

Не було ніяких сумнівів в тому, що кампанія “відьмак: ронін” на kickstarter увінчається успіхом – вона досягла своєї мети всього через пару годин після запуску. Все це здавалося абсолютно непотрібним, враховуючи величезну базу шанувальників “відьмака” і практично необмежені фінансові ресурси cd projekt, але це, схоже, не послабило ентузіазму спонсорів, які кинули на проект купу грошей.

Кампанія завершилася зі значними внесками в розмірі 678 036 євро — трохи менше 800 000 доларів —, що в 7,5 разів перевищує початкову мету і достатньо, щоб покрити витрати на деякі приємні бонуси, включаючи варіанти обкладинок, нові розповіді, «обкладинку преміум-якості», і бестіарій. Чорно-біла “класична манга-версія” основного сюжету також буде включена в усі обіцянки.

“відьмак: ронін” буде доступний для покупки через звичайні роздрібні канали, але він не буде таким шикарним, як видання, пропоновані через kickstarter. Базове видання standard wanderer буде включати в себе видання книги в твердій палітурці, а також весь застосовний розблокований контент, в той час як deluxe wanderer також включатиме плакат. Ось чому cd projekt вирішила провести краудфандингову кампанію для книги, незважаючи на те, що вона є багатомільярдною компанією.

“ми хотіли подивитися, чи буде ця нова концепція “відьмака” чимось, що зацікавить фанатів, і якщо так, то наскільки особливим ми можемо зробити це колекційне видання. Чим більше підтримки коміксу, тим більше дивовижних нових художників ми можемо залучити для створення приголомшливих варіантів художніх робіт-все це демонструє унікальні варіанти цієї історії відьмака, натхненної японією».”kickstarter-це дивовижний канал, який пов’язує нас безпосередньо з шанувальниками і дає вам можливість надихнути сам проект! ми віримо, що kickstarter допоможе the witcher: ronin повністю розкрити свій потенціал і надати цій концепції справедливість, яку вона заслуговує. Ми сподіваємося, що ви погодитеся, і ми так само раді, як і ви, бачити, як цей проект зростає!”

Може бути, я наївно чіпляюся за бачення kickstarter як платформи для збору коштів для новачків, яким дійсно потрібні гроші, але я відчуваю, що аналогічних результатів можна було б досягти за допомогою простого опитування, або що cd projekt могла б зробити другий запуск колекційного видання по відгуку на перше. “відьмак: ронін” виглядає як цікавий погляд на персонажа, і очевидно, що до цього є велике бажання, але необхідність кампанії на kickstarter в цьому випадку вислизає від мене.

Варіанти обкладинок: