Чудова рослина глибин в genshin impact: як набрати і доставити воду? [проходження]

15

Чудова рослина глибин в genshin impact – один з сайд-квестів. Докладне проходження допоможе поетапно виконати завдання світу і забрати всі нагороди.розробники з mihoyo продовжують радувати гравців великою кількістю контенту. Нові острови інадзуми в геншин імпакт 2.1 переповнені незвичайними квестами і завданнями. Одним з таких завдань є “чудова рослина глибин”, яке складається з декількох етапів, пов’язаних один з одним. Для його виконання, потрібно по черзі виконати ланцюжок доручень.

Якщо виникнуть будь-які труднощі, ви можете скористатися цією статтею. Детальний покрокове проходження для “чудове рослина глибин” містить всю необхідну інформацію.

Як почати квест “чудова рослина глибин”

Видає дане завдання бабуся комаки – старійшина села боро. Знайти її можна в зазначеній точці після виконання сюжетного завдання архонта «незмінний бог і вічна утопія».

Поговоріть з бабусею і прийміть завдання, щоб почати його проходження.

Цілі

  • відправляйтеся в святилище ватацумі
  • віднесіть воду в святилище села за 2 хвилини.
  • поговоріть з комакі.
  • відправляйтеся в печеру, про яку розповіла комакі.
  • зберіть чарівну воду.
  • поговоріть з комакі.

Проходження чудове рослина глибин в genshin impact

Комаки передасть мандрівникові дивну порожню бутель. У неї потрібно набрати чарівної води зі святилища ватацумі. Відправляйтеся в точку на карті. Взаємодійте з колодязем і доставте набрану рідину протягом 2-х хвилин.

Як швидко повернутися в село боро

Для прискорення руху рекомендуємо використовувати по шляху фазові ворота, які перенесуть гравця на пристойну відстань. Обов’язково візьміть в загін венті або ембер для буста планування. Це дозволить практично весь маршрут до села провести по повітрю.

По ходу виконання завдання на час не можна користуватися телепортами. Інакше випробування буде провалено.

По поверненню поговоріть з бабусею комакі, щоб отримати від неї ще одне доручення. Старенька дуже вже хоче чарівну воду, щоб виростити на ній прекрасну траву. 😏

Як потрапити в печеру з чарівною водою

Печера, в яку відправлять мандрівника, – це арена гідро гіпостазіса. Спускайтеся вздовж скель на планері. Вхід ви знайдете практично біля підніжжя нижче точки, яка буде світитися, визначаючись маркером завдання.

Рухайтеся по колу не заходячи на арену. Шукайте світяться точки, в яких і потрібно набирати чарівну воду. Один раз доведеться перемогти з’явилися гідро-слаймов і привидів.

Після збору знову повертайтеся до комаки і отримаєте заслужені нагороди.

Нагороди

Нагородою за виконання квесту “чудова рослина глибин” є:

  • окуляри пригод x250;
  • камені витоку x30;
  • досвід героя x3;
  • мори x30000.

На сайті ви знайдете і інші проходження по геншин імпакт. Можна про будь-яку проблему написати в коментарях, щоб отримати допомогу від авторів або інших читачів.