Ілон маск пояснив причину випуску робота tesla bot

11

0 ілон маск пояснив причину випуску робота tesla bot

Ілон маск зіткнувся з хвилею критики відносно недавно представленого teslabot. У відповідь на претензії фанатів мільярдер роз’яснив свою позицію щодо прийдешньої експансії роботів.

Глава tesla і spacex вже багато років залишається одним з тих, хто послідовно критикує розвиток сучасних системна основі штучного інтелекту. Одного разу він навіть заявив, що ші небезпечніше ядерної війни. Неясно, як це узгоджується з переведенням автомобілів tesla наавтономне управління і випуск власного робота. У відповідь повідомлення одного з користувачів twitter ілон маск заявив, що роботи всерівно прийдуть, тому tesla не збирається залишатися осторонь.

Таким способом глава tesla прокоментував претензії щодо швидкої появи власного робота на основі ші. Ілон масксчітает, що він буде доброзичливим, хоча раніше запевняв громадськість в тому, що спроби зробити ші безпечним для людини мають тільки «5-10% шансів на успіх».

” я не зможу гарантувати безпеку роботів інших компаній, але я можу з усіх сил постаратися зробити це в tesla», — пояснив свою позицію ілон маск.

Оскільки поки крім танцюючого в білому костюмі людини ми не бачили, інформації про так званому tesla bot майже немає. Незрозуміло, на якій стадії знаходиться розробка і коли буде готовий перший робочий прототип.