Xiaomi запевняє, що зарядка на 120 вт не шкодить акумуляторам

9

Вже офіційно підтверджено, що в новому смартфоні xiaomi 11t pro буде підтримка швидкої зарядки потужністю 120 вт. Портал the verge поспілкувався з представником китайської компанії і з’ясував, як реалізована ця технологія і як вона впливає на акумулятор.

Відповідав на питання по швидкій зарядці hypercharge глава міжнародного підрозділу зі зв’язків з громадськістю xiaomi даніель десьярле. За його словами, в 11t pro буде використовуватися конструкція двоелементного акумулятора. Він порівняв таке рішення з одночасною заправкою двох незалежних бензинових баків в автомобілі. Так, замість досить повільної зарядки по одному каналу, подача енергії відбувається відразу по декількох, дозволяючи швидше заповнити акумулятор.

Представник xiaomi також заявив, що використання такої швидкої зарядки не веде до підвищеного зносу акумулятора. Для цього компанія провела численні тести і переконалася, що при використанні адаптера на 120 вт акумулятор зберігає 80% від своєї початкової ємності після 800 циклів зарядки. У відповідь на питання про те, чи поліпшить ситуацію використання більш повільних зарядних пристроїв, даніель запевнив, що різниця буде зовсім незначною. Але він визнав, що якщо ви збираєтеся ставити смартфон на зарядку на всю ніч, то в цьому випадку все ж варто використовувати менш потужний адаптер. За його словами, єдиний компроміс, з яким доведеться зіткнутися користувачам, — трохи більший розмір зарядного пристрою.

Варто відзначити, що xiaomi вже представила швидку зарядку на 200 вт, здатну повністю зарядити смартфон за 8 хвилин. Представник компанії зазначив, що тестування цієї технології триває, тому вона поки не готова до комерційного використання. Аналогічним чином він відповів і на питання про» повітряної ” зарядці mi air charge, назвавши її чудовою концепцією.

Презентація xiaomi 11t pro відбудеться вже 15 вересня.