League of legends почне усувати гравців за бездіяльність в матчах на термін до 14 днів

19

Розробники league of legends оголосили про прийдешні зміни в системі покарань за бездіяльність в матчах. Це стосується тих користувачів, які залишають гру в процесі або відходять на тривалий час (afk).

Джерело: riot games

За статистикою riot games, близько 9% від усіх гравців у світі стабільно демонструють бездіяльність у матчах. І якщо раніше таких користувачів поміщали в черги з низьким пріоритетом або давали від 5 до 15 хвилин відсторонення на 5 ігор, то тепер регулярно порушують правила геймерів блокуватимуть на термін до 14 днів.

Всього студія представила 7 рівнів покарань за afk під час матчів. На чотирьох нових рівнях геймерів почнуть відсторонювати від гри. Розробники вважають, що поточні штрафи не вчать злісних порушників, які заважають іншим насолоджуватися процесом.

Зараз рівень покарання у гравців буде знижений, щоб у них був шанс виправитися. Після запуску нової системи знизити свій рівень покарання буде непросто-для цього доведеться регулярно демонструвати сумлінну гру.

Нові правила вже тестуються в деяких регіонах. З усіма прийдешніми змінами можна ознайомитися на сайті league of legends.