Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

473

Доброго дня. Мабуть, не знайдеш такої людини, яка хоча б раз не користувався пошукачем і поштою Яндекс. При цьому до цих пір у багатьох реєстрація на цьому сервісі викликає деякі труднощі, тому що сьогодні ми розглянемо сервіс Яндекс Пошта, вхід на мою пошту і все, що з цим пов’язано.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Процедура реєстрації
 • Настройка параметрів
 • Мобільний софт

Процедура реєстрації

Даний ресурс з’явився в далекому 2000 році. Зараз він є одним з найбільш популярних і зручних у використанні. Якщо ви вирішили створити собі там аккаунт, необхідно буде для початку відкрити сам портал. На сторінці в правому верхньому куті розташовується спеціальна форма «яндекс пошта вхід» і посилання для створення скриньки. Можна увійти і через соціальні мережі, якщо у вас вже є в якійсь з них профіль.

Кнопка «Завести скриньку» відправляє користувача на сторінку з реєстраційною формою, де необхідно заповнити поля і ввести свої дані:

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

 • ПІБ – можна використовувати будь-яке, навіть чуже. Реальні ім’я та прізвище знадобляться для робочої пошти, крім того, вони полегшать пошук потрібного адресата при необхідності.
 • Логін може підібрати сама система і запропонувати на вибір кілька варіантів, складених з ПІБ, але можна вписати свій вигаданий або вже наявний нікнейм.
 • Пароль обов’язково повинен бути наднадійним і в той же час легким для запам’ятовування. Краще всього використовувати відразу латинські символи, цифри, верхній і нижній регістри. Можна прикріпити до скриньки телефонний номер, так ви при необхідності швидко відновити доступ. Якщо не хочеться вводити свій номер, призначте секретне питання.
 • Обов’язкова умова – прийняття політики конфіденційності та угоди. Без цього нічого не вийде. Будуть дані посилання, за яким з цими положеннями можна ознайомитися, краще читати їх уважно.
 • Для завершення реєстраційного процесу необхідно натиснути кнопку посередині.

Ще один момент – знадобиться введення каптчі, так ви доведіть, що авторизирується реальна людина, а не робот.

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

На цьому процедура буде завершена.

Настройка параметрів

Після того, як адреса буде створений, система пропонує пройти кілька простих кроків для того, щоб налаштувати свою пошту. Спочатку необхідно додати письмові мітки. Для створення нової мітки:

 • відзначаєте галочкою поле «нова мітка»;
 • задаєте її назву;
 • вибираєте колір;
 • клікаєте “Далі” для переходу до другого етапу.

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

Є можливість додавання нових позначок у необмеженій кількості. Під час подальшої роботи можна редагувати вже наявні, встановлювати свої правила, додавати і видаляти їх в налаштуваннях. Далі потрібно додати поштову скриньку. Така опція допоможе перенаправляти всі приходять листи з конкретного вказаної адреси на Яндекс Пошту.

Внизу екрана розташовується панель для вибору колірного оформлення сторінки (дивіться попередній скріншот). Надалі можна буде змінити її повністю.

Після цього налаштовуєте свої персональні дані:

 • підбираєте поштову адресу, який будуть бачити адресати.
 • коригуєте ім’я;
 • визначаєтеся з підписом, вона буде автоматично додаватися в кінці кожного відправленого листа;
 • змінити аватар для більш зручного впізнання.
 • клікаєте далі і переходьте до наступного етапу.

Далі вибираєте тему оформлення сторінки, первісна схема в цьому випадку буде деактивовано. Цей параметр також можна пізніше міняти у налаштуваннях профілю.

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

Система запропонує прикріпити телефон, якщо необхідно – вписуєте номер і вводите код підтвердження повідомлення, якщо немає – клікаєте додати пізніше. Налаштування створеного скриньки закінчена.

Зліва можете бачити пункт “Папки і мітки”. Тут доступно видалення, очищення, створення нових елементів для зберігання і сортування листів. За таким же принципом здійснюється робота з мітками, тільки під час їх створення потрібно задавати не тільки назву, але і колір. Після всіх цих процедур пошта повністю готова приймати листи. Крім того, всі пункти налаштувань продубльовані в выплывающей панелі, що з’являється при натисканні на “шестірню” праворуч угорі.

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

Мобільний софт

Зараз у повсякденному житті використовуються безмежні можливості мобільних пристроїв. Цілком природно, що розробники не сиділи на місці, а створили спеціалізований софт для гаджетів. Яндекс Пошта має версії для ОС Андроїд, а також для техніки Apple. Що представляють собою ці програми?

Нещодавно в софт для Android оновився інтерфейс. Зараз він став набагато зрозуміліше. Для управління списком листів додали так звані свайпи (ліворуч видалення, у праву – прочитання).

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

Додаток тепер виглядає цікавіше, функціональніше, а завдяки колірним «підкладки» під рядками з листами все стало ще ефектніше. Тепер можна зайти на мою сторінку і працювати одночасно з кількома листами. Ще одне корисне нововведення – робота програми в режимі офлайн. Зміни, які вносить користувач, синхронізується з сервером відразу після підключення. Є спеціальні фільтри, але, на жаль, вони фіксовані.

Немає можливості додавання своєї фільтрації. Ну і залишився самий основний недолік програми – можна прикріпити обліковий запис іншої поштової служби, так що через нього не вийде налаштувати, наприклад, прочитання листів з Гугл або Mail. Доступний виключно ящик Яндекс.

Цей мінус трохи компенсується з допомогою браузера на комп’ютері. Там можна прив’язувати інші служби.

Корисний контент:

 • Програма Truecaller — визначає невідомі номери
 • Віртуальний номер для прийому SMS — як створити використовувати?
 • Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте
 • Як видалити Скайп з комп’ютера повністю?
 • Не виходить зайти в налаштування роутера 192.168.1.1

Власники «яблучних» гаджетів також можуть користуватися поштою Яндекс через додаток.

По функціоналу версія для iOS майже ідентична вищеописаною для Андроїда. Ось тільки оновлюється софт вкрай рідко. Вдосконалені версії доступні для останніх випущених Айфонів. Варто відзначити, що клієнтам цих пристроїв потрібно буде додатково налаштовувати поштові сервера. «Рідним» поштовим протоколом пристрою є IMAP, а от Яндекс пошта функціонує на протоколі POP, так що будуть необхідні налаштування.

Яндекс Пошта – вхід на мою пошту, реєстрація, налаштування

Не слід зберігати пароль, якщо ви заходите на пошту з чужого компа. У зворотному випадку, не тільки ви будете в курсі листів, що приходять сюди. Ще одна порада – пароль вибирайте складніше, тим більше, якщо ви використовуєте електронну пошту для роботи і важливих листів, безпека понад усе.

Тепер ви знаєте, що таке Яндекс Пошта і вхід на мою пошту. А ви користуєтеся електронними поштовими скриньками? Який використовуєте найчастіше? Якщо виникнуть питання – залишайте коментарі, підписуйтесь на оновлення блогу.

З повагою, Віктор!