Британські чарти: детективний екшен lost judgment не зміг на старті пробитися в топ-3

16

Аналітична фірма gfk поділилася інформацією про продажі роздрібних видань ігор на території великобританії в період з 19 по 25 вересня 2021 року. Тиждень відзначився поверненням nintendo в лідери і дебютом lost judgment.

Джерело зображення: nintendo

Лідер попереднього рейтингу — циклічний шутер deathloop від видавництва bethesda softworks і розробників з французького підрозділу arkane studios — не витримав конкуренції і опустився на п’яте місце.

Головними ж тріумфаторами звітного періоду стали проекти для nintendo switch: список в черговий раз очолила mario kart 8 deluxe. Слідом розташувалися minecraft і animal crossing: new horizons.

Джерело зображення: sega

Що стосується lost judgment, то детективний екшен sega і ryu ga gotoku studio стартував з четвертого рядка. Нова гра повторила досягнення оригінальної judgment від червня 2019 року.

Як передає портал push square, найбільш популярною lost judgment виявилася на playstation — на версії для японських консолей довелося 90% від загального числа проданих копій (62% на ps5 і 28% на ps4).

Джерело зображення: sony interactive entertainment

За межами першої десятки дебютувала death stranding director’s cut-розширена версія експериментального екшену kojima productions. Режисерське видання death stranding дотягнулося лише до 11-ї позиції.

Топ-10 британського роздрібного чарту з 19 по 25 вересня виглядає наступним чином (в дужках вказано результат минулого тижня):

  1. mario kart 8 deluxe (3);
  2. minecraft (5);
  3. animal crossing: new horizons (7);
  4. lost judgment (новинка);
  5. deathloop (1);
  6. grand theft auto v (11);
  7. super mario 3d world + bowser’s fury (12);
  8. f1 2021 (9);
  9. marvel’s spider-man: miles morales (2);
  10. warioware: get it together! (8).