Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

480

Доброго дня. Найбільш популярним ресурсом в Росії є соціальна мережа ВКонтакте. Чисельність загальної аудиторії у 2017 році вже давно перевалила за мільйони. От тільки серед великого списку можливостей даний сайт не дозволяє відстежити гостей сторінки, тому багато користувачів шукають сторонні шляхи отримання такої статистики. Зараз я розповім, як дізнатися хто заходив на мою сторінку ВКонтакте, які способи є для цього, і як ними можна скористатися.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Видалення облікового запису
 • Статистика облікового запису
 • Розставляємо пастки ВКонтакте
 • Додатки ВК
 • Пропозиції для iPhone
 • Коменти і лайки
 • Будьте пильні!

Видалення облікового запису

У першу чергу відзначу варіант з уявним видаленням облікового запису. Він допоможе дізнатися про кількість найактивніших відвідувачів. Багато хто вважає його найбільш перевіреним, при цьому він не відрізняється багатофункціональністю і величезними можливостями. У вас не буде відображена інформація про частоту відвідувань, ви не дізнаєтеся, чи відвідував вас хто-небудь із друзів. Все, що доступно – ПІБ деяких активних людей. Для того щоб використовувати цей метод необхідно:

 • відправитися в налаштування сторінки ВК;
 • вибрати вкладку «Загальні»;
 • прокрутити сторінку вниз;
 • знайти опцію з можливістю видалення і натиснути на неї (одним кліком ви її не видалите).

Вийде віконце, в якому система буде запитувати причини такого рішення. Тут слід поставити позначку поряд з фразою «мою сторінку не коментують» і тут ви зможете побачити пару відвідувачів, які заходять до вас найчастіше.

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

Після цього необхідно натиснути на скасування і повернутися в налаштування. Знову можна повторити весь алгоритм, і ви отримаєте інформацію ще про двох користувачів VK.

Статистика облікового запису

На сайті ВКонтакте є можливість перегляду профільної статистики. Завдяки їй легко дізнатися, наскільки ви популярні. Ця опція доступна тим, у кого 100 і більше передплатників. Як використовувати цю можливість? Все просто, для цього потрібно:

 • Пройти авторизацію ВК і зайти на свою сторінку. Під аватаркою є іконка, що нагадує гістограму:

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

 • Переходьте на нову сторінку, де і розташований детальний звіт щодо відвідувань.

Відразу звертайте увагу на графік. Там фіксується кількість користувачів, що відвідали акаунт у певний день. Лінія синього кольору означає унікальних «прихожих», бузковий колір – загальні перегляди.

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

Знизу на сторінці буде розташована гістограма, сортирующая відвідувачів по підлозі і віковим критерієм. Ще нижче знаходиться діаграма з даними про місце проживання ваших гостей.

Ця інформація без проблем допоможе відповісти на питання, яке вас цікавить – хто заходив на мою сторінку Вконтакте. Наприклад, в статистикою відзначено, що сьогодні до вас заходив один чоловік, жінка, віком від 20 до 25, з конкретного міста. Далі заходите у категорію друзів, вбиваєте в пошук ці параметри. Сайт в автоматичному режимі відсортує по знайомим і відшукає тих, хто підійшов під опис. Так можна буде точно з’ясувати, хто з друзів у вас побував.

Розставляємо пастки ВКонтакте

Для того щоб дізнатися, хто заходить до вас в гості, можна скористатися установкою посилань-пасток. Це спеціалізований електронну адресу, видатний різними програмами, наприклад, це може бути «Мої гості».

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

Дану розміщуєте посилання в профілі на сторінці або в поле “Сайт” (як показано на скринщоте вище). Цікаві особи обов’язково вирушать за цим посиланням та додаток тут же це зафіксує. Так поступово набирається статистика, по ній можна дізнаватися, хто заходив в профіль.

Це не 100% дієвий спосіб відстеження, адже не кожен буде переходити з підозрілою посиланням. До того ж іноді такі проги працюють нестабільно і не можуть давати достовірну інформацію.

Багато хто цікавиться, чи можна знайти по IP адресою того, хто відвідував профіль ВКонтакте. Насправді є сервіси, які практикують такі дії. Краще користуватися популярними. Кожен такий ресурс пропонує посилання, перейдіть по ній і прописуєте домен або айпі адресу. Після натискання перевірки виходь країна, місто і сам провайдер. Але в таких випадках конкретної людини знайти не вийде.

Додатки ВК

Розробники створили різний софт для відстеження гостей у соцмережі VK. Найпопулярнішими вважаються:

 • додаток«Мої гості» (про нього йшлося вище). Є версія для Android;
 • «Мої прихильники і гості».

Для того, щоб знайти таку програмку, просто необхідно в пошуковому рядку ввести назву цікавить вас продукту. Після того, як будуть видані результати, потрібно встановити його, запустити, а після відстежувати людей, які побували в записі за останні місяці чи дні.

Таку статистику отримати легко, але серйозно довіряти їй не варто. В основному такі сервіси не знаходять гостей, заходили до вас, а тих, хто поставив вашого матеріалу лайк ВКонтакте. Якщо хто-то до вас просто зайшов, почитав пости, переглянув фотографії, він не з’явиться в статистичній таблиці.

Зручно, що додатками можна користуватися з будь-якого пристрою, як з ПК, так і через телефон Андроїд.

Пропозиції для iPhone

Утиліт, які відстежують таємничих гостей сторінки VKontakte, маса. Про них чули всі користувачі не тільки Андроїдів, але і власники «яблучних» пристроїв. Для визначення по-справжньому працездатних прог можна використовувати Гугл пошук, крім того, можна зайти в App Store і знайти додаток, що працює через Айфон. Воно допоможе скласти таблицю активних відвідувачів, при цьому софт буде запитувати доступ практично до всіх розділів профілю.

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте

Це корисно знати:

 • Як перевернути екран на комп’ютері: комбінація клавіш
 • Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти
 • Hangouts — що це за програма і чи потрібна вона на телефоні
 • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
 • Як в ВК викласти історію з комп’ютера?
 • Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів

Коменти і лайки

Відразу зрозуміло, що лайки і ваші гості ВКонтакте між собою взаємопов’язані. Якщо користувач залишає відмітку про те, що йому фото сподобалося, то це відразу говорить про те, що він до вас заходив. Це ж можна сказати і про коментарях.

Коли в профілі починається яка-небудь активність, ВК відразу надсилає повідомлення про це. При цьому в ньому буде вказана дата виконаної дії. Так можна швидко скласти детальну статистику. Ось тільки не всі гості щось пишуть і ставлять лайки, тим більше вони цього не роблять, коли не хочуть, щоб їх помітили. Так що про реальних відвідинах дізнатися не вийде.

Будьте пильні!

Багато хто так хочуть дізнатися, що за гість заходив до них на сторінку Вконтакте, тим більше, якщо немає в друзях цієї людини, тому вводять в пошукових системах свої побажання і шукають різні способи. Так відкривається безліч програм, які можуть допомогти. Ні в якому разі не можна поспішати і відразу встановлювати підозрілий софт. Є той, що може зашкодити вашому обладнанню або особистих даних.

Справа в тому, що існують програми, створені зловмисниками для викрадення конфіденційної інформації або грошей. Незважаючи на те, що цей вид шахрайства був придуманий давно, число постраждалих тільки збільшується.

Наприклад, ви вводите свій запит, і відкриваються ресурси, пропонують свої послуги безплатно. Але після переходу на них вам можуть запропонувати переказати гроші, після чого адміністрація нібито відправить додаток для відстеження гостей. Пам’ятайте, немає такого, яке б називав точну кількість і всю інформацію про гостях профілю. За цим суворо стежать фахівці ВК.

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтактеЄ ще один варіант «розлучення». На сайті пропонують архів з програмою, що відстежує таємничих незнайомців. Недосвідчені користувачі скачують все запропоноване, і натомість отримують вірус. Нормальний антивірус відразу розпізнає недобре, а якщо він поганий або його просто немає, наступним кроком стане розпакування. Спливе віконце з пропозицією надіслати повідомлення на певний номер телефону для отримання коду. Часто відзначається, що платити не доведеться, але насправді, після відправки смс списується більша сума, більш того, грошові кошти можуть йти щодня по частинах.

Якщо ви все ще думаєте, як дізнатися хто заходив на мою сторінку ВКонтакте, пам’ятайте, що адміністрація сайту вітає подібних даних. Так що хочу порадити користуватися способами, перерахованими в цій статті. Прямо чи опосередковано вони можуть допомогти в отриманні статистики відвідувань вашого профілю. При цьому хочу ще раз нагадати, що не варто довіряти сумнівним стороннім сервісам, які пропонують дізнатися абсолютно всю інформацію про «цікавих» і навіть їх дані. Подібна ефективність зазвичай простий фейк, а відправка смс буде платною. Я думаю, надійніше користуватися перевіреними, нехай і не дуже дієвими методами, ніж стати жертвою зловмисників.

Сподіваюся, моя стаття допоможе вам, а якщо після прочитання у вас з’явилися питання або вам є що додати по цій темі, залишайте свої коментарі. Я з великим задоволенням послухаю, може, дізнаюся щось нове для себе. Зустрінемося в інших темах мого блогу.

З повагою, Віктор!

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте