З 7 вересня на kickstarter стартує кампанія зі збору коштів на мангу the witcher: ronin

12

Cd projekt redопублікувала в twitter пост з інформацією про старт 7 вересня на краудфандинговій платформі kickstarterкампанііпо збору коштів на мангу the witcher: ronin. Також студія повідомила, що кожен, хто зробить внесок протягом перших 24 годин, отримає колекційну мініатюрувисотою 12 см.

Статуеткизображає битву між геральтом і тенгу,маленьким птахоподібним єкаєм, який, мабуть, буде зображений в манзі the witcher: ronin. Майбутня історія розрахована на 100 сторінок і буде оформлятися в стилі джаки і хатайя.

Cd projekt анонсувала мангу про японські пригоди геральта ще в липні на шоу witchercon. Автор твору встиг дати невелике інтерв’ю для порталу ign, де поділився подробицями майбутнього проекту. Манга розповість історію “інший світ”, що не має відношення до сюжетних ліній відеоігор. За словами творця твору це не історія, про те, як геральт чарівним чином телепортується зі свого світу в японію за допомогою магії. Замість етогоджакі, черпаючи натхнення з мультиплікаційних фільмів «супермен: червоний син»і «бетмен-ніндзя», помістив відьмака в нову для нього обстановку. А так какяпонскій фольклор багатий на різного виду монстрів, то новий сеттінг здалсяавтору манги досить цікавим для пригод білого вовка – за сюжетугеральт виявиться в стародавній японії, де йому доведеться полювати на загадкову істоту юкі онну.